„Bike Plus” – nowa oferta w hostelach a&o

a&o Bike Plus
a&o Bike Plus
Fot. a&o

a&o to idealane miejsce na nocleg dla miłośników dwóch kółek. Od sierpnia, dzięki wprowadzeniu usługi „Bike Plus”, jest możliwość przechowywania rowerów w swoich prywatnych pokojach. Oferta ta jest odpowiedzią na rosnącą liczbę gości podróżujących z własnymi (często drogimi) rowerami. Suchy i bezpieczny nocleg dla ulubionego dwukołowca kosztuje 5 euro za noc.

Pomysłodawcą oferty „Bike Plus” był Torsten Loos, od 2017 roku dyrektor ds. operacyjnych w a&o, który codziennie pokonuje ponad 60 kilometrów berlińskimi ścieżkami rowerowymi – 51-latek jeździ 30 km ze swojego domu w Falkensee w Brandenburgii do siedziby a&o w Mitte. Dla Loosa nie ma wątpliwości, że „rower gwarantuje mobilność w mieście, jak żaden inny środek transportu”. To, co miało być zwykłym treningiem, stało się teraz filozofią i bardzo osobistym wkładem Loosa w „Road to Zero 2025” – strategię zrównoważonego rozwoju firmy. „Bike Plus” nawiązuje do jego sugestii, aby uczynić a&o miejscem przyjaznym dla rowerów.

„Bike Plus” kosztuje 5 euro – jeden rower w pokoju na jeden nocleg. Ofertę można zarezerwować online, drogą mailową lub telefoną oraz na miejscu. Korzyść dla osoby podróżującej z rowerem: większy pokój dla siebie i swojego towarzysza (w dostępnych pokoi). Torsten Loos komentuje „Jesteśmy pewni, że nasza oferta została bardzo dobrze przyjęta. Będziemy nadal rozszerzać nasz program wokół alternatywnej mobilności”.


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.