Bezpłatny webinar: Ubezpieczenie karnoskarbowe. Jak zabezpieczyć firmę?

Ubezpieczenie karnoskarbowe. Jak zabezpieczyć firmę?

Ubezpieczenie karnoskarbowe. Jak zabezpieczyć firmę?

Ze względu na zauważalny wzrost liczby kontroli w związku z rozliczeniem środków publicznych pozyskanych w ramach tarcz antykryzysowych, a także nasilające się dążenia do uszczelnienia systemu podatkowego, a co za tym idzie częste zmiany przepisów prawnych, rosnące obowiązki wobec urzędów skarbowych, które powodują wzrost ilości postępowań karnoskarbowych i liczby skazanych w tych postępowaniach, na popularności zyskuje ubezpieczenie karnoskarbowe.

W związku z powyższym mamy przyjemność zaprosić Państwa na bezpłatny Webinar organizowany wspólnie z Kancelarią Brokerską EQUINUM Broker, dzięki któremu dowiedzą się Państwo jak zabezpieczyć ryzyko osób odpowiedzialnych za finanse w firmie, a także same firmy w związku z kontrolą skarbową.

Webinar odbędzie się w dniu 5 października 2021 r. o godz. 11.00.

Z uwagi na duże zainteresowanie i ograniczoną ilość miejsc zachęcamy do nieodkładania w czasie momentu REJESTRACJI.

Webinar poprowadzi Maciej Strużek – Prawnik, EQUINUM Broker Sp. z o .o.

Maciej StrużekMaciej Strużek, absolwent Prawa Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w kancelariach prawnych oraz komorniczych, a także pracując na stanowisku Asystenta Sędziego w Sądzie Okręgowym w Gliwicach w Wydziale Gospodarczym. Z branżą finansową i ubezpieczeniową ściśle związany od 2 lat, początkowo prowadząc własną działalność gospodarczą w ramach której zajmował się doradztwem w zakresie leasingu i ubezpieczeń. Obecnie Prawnik, In-house lawyer w Kancelarii Brokerskiej EQUINUM Broker Sp. z. o.o. Specjalizuje się w zakresie ubezpieczeń: odpowiedzialności cywilnej, D&O, karnoskarbowych i ryzyk cybernetycznych.


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.