Benefity pracownicze w dobie pandemii

Benefity pracownicze w dobie pandemii
Biznes Bez Granic

Benefity pracownicze w dobie pandemii

Pierwszy rok pandemii mocno zmienił optykę postrzegania benefitów pracowniczych i widać to wyraźnie w raporcie Nationale Nederlanden​ „Benefity pracownicze w dobie pandemii – styczeń 2021”.

Wprawdzie można mieć wątpliwości, co do niektórych informacji wynikających z raportu (np. o ilości firm współfinansujących składkę) nie zmienia to faktu, że popularna „grupówką” nigdy nie była tak doceniana jak obecnie. Wskazują na to, także inne wykonane w ostatnim czasie badania i analizy rynku pracy.

Teraz, gdy programy opieki zdrowotnej niestety wciąż nie są masowo oferowanym benefitem i stanowią źródło zadowolenia około 1/3 wszystkich zatrudnionych to właśnie ubezpieczenia grupowe na życie są dla pracowników najpopularniejszą formą zabezpieczenia kluczowych potrzeb. Może to dotyczyć także kwestii związanych z ochroną zdrowotną.

Zapraszam do odsłuchania rozmowy z Ewą Dąbrowską w czasie której staramy się wskazać pełne spektrum korzyści (w tym dla pracodawcy) wynikających z faktu prowadzenia w firmie ubezpieczenia grupowego.

Materiał dostępny tutaj.


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *