Austriacko – Polskie Forum Gospodarcze – 08.07.2011

W dniach  13 i 14 lipca 2011 r. Prezydent RP Pan Bronisław Komorowski złoży oficjalną wizytę w Austrii. Z tej okazji, w dniu 13 lipca br w siedzibie Narodowej Izby Gospodarczej Austrii w Wiedniu odbędzie się Austriacko – Polskie Forum Gospodarcze z udziałem kilkudziesięcioosobowej delegacji polskich przedsiębiorców i ok. 150-osobowej reprezentacji austriackiego biznesu.Forum oficjalnie otworzą Wiceprzewodniczący WKO, Radca Handlowy dr Richard Schenz oraz Sekretarz Generalny KIG Pan Marek Kłoczko.

W jego trakcie oczekuje się wystąpienia Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego w kontekście znaczenia integracji europejskiej jako źródła wzrostu gospodarczego.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zaplanowane w drugiej części Forum dwustronne rozmowy handlowe polskich i austriackich przedsiębiorców.

Współorganizatorami Forum są Izba Gospodarcza Austrii WKO oraz Krajowa Izba Gospodarcza.

Jest to już drugie tej rangi spotkanie polskich i austriackich przedsiębiorców. Poprzednie, organizowane przez WKO we współpracy z Krajową Izbą Gospodarczą, miało miejsce w Warszawie w 2009 roku z okazji wizyty w Polsce Prezydenta Austrii Pana Heinza Fischera.

Kontakt
Biuro Współpracy z Zagranicą
tel. 22 630 96 13
e-mail: jwezyk@kig.pl

źródło: www.kig.pl


Silk Road Poland