ATLANTIC OC LLC

ATLANTIC OC LLC

ATLANTIC OC LLCSzybki, łatwy, zgodny: nowoczesne podejście do tradycyjnego serwisu.

Nasza firma istnieje i z powodzeniem działa jako międzynarodowy Agent konsultingowy, który specjalizuje się w świadczeniu usług w zakresie kontroli jakości produktów i materiałów.

Współpracujemy z wieloma podmiotami prawnymi z ponad 65 krajów świata. Nasza główna działalność obejmuje międzynarodowe usługi doradcze, odprawę celną towarów, badania laboratoryjne i kontrolę jakości produktów, a także wsparcie w przygotowaniu dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych. Nasi eksperci mają bogate doświadczenie – staramy się oferować klientom wyłącznie optymalne i innowacyjne rozwiązania i usługi.

Jesteśmy stale w kontakcie z naszymi partnerami, dostarczając innowacyjne i opłacalne usługi, aby zaspokoić ich potrzeby. Naszym celem jest być najlepszym dostawcą usług na rynku, zaufanym przez wszystkich klientów bez wyjątku.

Specjaliści naszej firmy mogą zarówno samodzielnie, jak i z udziałem zagranicznych i lokalnych partnerów na podstawie umowy-dostarczyć producentów produktów i innych zainteresowanych stron.

Stale poszerzamy zakres świadczonych usług, unowocześniamy metody i mechanizmy świadczenia usług oraz zmieniamy się wraz z zapotrzebowaniem rynku.

Nasz zespół doświadczonych ekspertów angażuje się nie tylko w świadczenie usług w zakresie zapewniania jakości, ale także w ciągłe dążenie do bycia pierwszym w działalności korporacyjnej, zarówno lokalnie, jak i globalnie. Aby uprościć innowacyjne usługi doradcze, w których możemy pomóc, ponieważ mamy ogromne doświadczenie, stale stosujemy innowacyjne metody kontroli jakości, a także zapewniamy pełen zakres naszych usług.

Zawsze pracujemy w zespole i pracujemy z każdą aplikacją naszych klientów, jakby to była nasza własna. Świadcząc usługi, łączymy etykę, wysoką jakość, szybkość i profesjonalizm.

ATLANTIC OC LLC
ul. Bakaliowa 1B
04-222 Warszawa
e-mail: office@57atlantic.com
www.57atlantic.com


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *