Assiduus

Grupa Assiduus

Grupa AssiduusAssiduus powstało w odpowiedzi na potrzeby Klientów. Jesteśmy niezależną firmą doradztwa finansowego. Wspieramy Klientów indywidualnych oraz biznesowych w podejmowaniu świadomych i słusznych decyzji, które pozwalają budować solidny kapitał na przyszłość. Nasze usługi to rozwiązania kompleksowe, ale i komplementarne – doskonale uzupełniające się nawzajem. Jesteśmy grupą kapitałową działająca na szeroko pojętym rynku finansowym – w bankowości, pośrednictwie finansowym, ubezpieczeniach, dotacjach unijnych, sukcesji, księgowości, prawie podatkowym czy energii odnawialnej.

Naszym celem jest zwiększanie wartości spółek wchodzących w skład Grupy poprzez nadzór i koordynację ich rozwoju. Grupa działa w modelu „funkcjonalnym”, stanowiąc tym samym, dla wszystkich podmiotów w Grupie, centrum kompetencji w kluczowych obszarach biznesowych.

Lata doświadczeń i współpraca z najlepszymi pośrednikami finansowymi pozwoliła nam stworzyć nieznaną na polskim rynku jakość. Naszą misją jest bycie dla Polaków partnerem finansowym pierwszego wyboru.

katalog „Doradztwo strategiczne” tutaj.

Grupa Assiduus
ul. Postępu 14
02-676 Warszawa
tel. +48 22 395 52 45
e-mial: biuro@assiduus.pl
www.assiduus.pl


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *