Arche: Ruszyła sprzedaż terminów największej przestrzeni konferencyjnej nad morzem

Arche Fabryka Samolotów w Mielnie
Arche Fabryka Samolotów w Mielnie
Fot. Grupa Arche

Hangar Mielno to wielofunkcyjna przestrzeń mogąca pomieścić do 4000 osób w układzie teatralnym oraz 2500 układzie bankietowym i w połączeniu z dostępem do bazy noclegowej stanowi jedną z największych przestrzeni eventowych w Polsce.

Hangar niegdyś należał do Bazy Lotnictwa Luftwaffe, która w okresie okupacji niemieckiej produkowała wojskowe wodoloty. Składowanie jednostek trwało nieprzerwanie do 1945 roku, a następnie teren przejęło Wojsko Polskie. Baza służyła armii nieprzerwanie do lat 90-tych XX wieku. Teren w listopadzie 2020 roku zakupiła Grupa Arche, i tak od 2024 roku rozpoczyna się nowy rozdział historii tego imponującego miejsca.

Unikatowość Hangaru polega na jego położeniu kilka kroków od Jeziora Jamno i równie blisko od Morza Bałtyckiego, a także jego niebywałej powierzchni kulturalno – rozrywkowej. Ponad 4300 metrów kwadratowych przestrzeni, okoliczna baza noclegowa, oraz doświadczenie Grupy Arche i jej partnerów sprawią, że Hangar jest doskonałym rozwiązaniem do projektowania spektakularnych eventów.

Hangar znajduje się nad samym Morzem Bałtyckim w Mielnie – Unieściu w odległości 170 km od Szczecina, 200 km od Gdańska, 260 km od Poznania, 540 km od Warszawy.

Więcej informacji na stronie www.hotelearche.pl


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *