Arche Dwór Uphagena Gdańsk Hotelem Roku Europy Centralnej

Nagrodę w imieniu Arche S.A. odebrała Magdalena Sidorowicz, Dyrektor Sprzedaży Inwestycji.

Gdański Arche Dwór Uphagena zdobywcą nagrody Hotel Roku Europy Centralnej.

Za nami kolejna edycja Gali Eurobuild Awards, podczas której nagrodzono najlepsze osobowości, firmy oraz projekty w branży nieruchomości w Polsce i Europie Centralnej. 35 kategorii oceniała kapituła ponad 200 sędziów pod bacznym okiem firmy audytorskiej KMPG.

Wśród nagrodzonych znalazł się ponad 200-letni Dwór Uphagena w Gdańsku należący do Grupy Arche, który otrzymał nagrodę w kategorii Hotel Roku 2022.

Były szpital na Łąkowej w Gdańsku odzyskał nowy blask pod koniec 2021 roku i od tego czasu pełni rolę obiektu noclegowego z 256 pokojami, trzema restauracjami, barem oraz strefą saun. W obiekcie zachowano szereg zabytkowych detali w tym stary magiel, zabytkową kuchnię kaflową czy odkryte freski.
W sierpniu Arche oddało do użytku ostatnie apartamenty z 1800-roku, które wyposażono w stylowe meble oraz salony kąpielowe.

Nagrodę w imieniu Arche S.A. odebrała Magdalena Sidorowicz, Dyrektor Sprzedaży Inwestycji, która podkreśliła, że rewitalizacja nie byłaby możliwa, gdyby nie inwestorzy, którzy zaufali autorskiemu Systemowi Arche.

To kolejne w tym roku wyróżnienie przyznane dla Arche Dworu Uphagena w Gdańsku. Niedawno Grupa otrzymała za ten projekt nagrodę European Property Awards, określaną mianem „Oskarów” architektury, a na początku tygodnia Prime Property Prize 2021 w kategorii Hotel Roku.

Źródło: Grupa Arche

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *