Aoholidays.com: niskobudżetowa wycieczka – świąteczny prezent dla Twojej rodziny

a&o

a&o

Święta Bożego Narodzenia nadchodzą wielkimi krokami. Berlińska sieć niskobudżetowych hosteli a&o Hostels oferuje atrakcyjne rodzinne pakiety noclegowe. Oferta skierowana jest do rodzin (od dwóch do sześciu osób), które mogą spędzić w dowolnie przez siebie wybranym obiekcie sieci a&o maksymalnie siedem nocy. W zależności od długości pobytu ceny wahają się w przedziale od 59 do 359 euro.

Oferta aoholidays to doskonały świąteczny prezent. Obowiązuje w Europie we wszystkich obiektach a&o i umożliwia łączenie pobytów w różnych miastach. Ceny zaczynają się od 59 euro za jedną noc i rosną wraz z liczbą noclegów: 109 euro za dwie noce, 159 euro – trzy, 209 euro – cztery, 259 euro – pięć, 309 euro – sześć i 359 euro za siedem nocy. Wskazówki dotyczące zwiedzania miasta, korzystanie z gier planszowych i stołów do tenisa stołowego są wliczone w koszty pobytu. Można również wypożyczyć rowery lub pojazdy typu buggy – by w ten sposób poznać okolicę.

Świąteczny prezent dla całej rodziny

„Rodziny są jedną z naszych najważniejszych grup odbiorców” wyjaśnia Phillip Winter, dyrektor ds. marketingu a&o Hostels. „W zeszłym roku pakiety rodzinne cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nie mieliśmy wątpliwości, by i w tym roku rozszerzać tę ofertę”. W wakacje berlińska sieć hosteli oferowała rodzinne pakiety jako alternatywę dla wakacyjnych wyjazdów, które w dużej części zostały odwołane z powodu pandemii. Zainteresowanie takimi pakietami było, jak mówi Winter, „ogromne – jesteśmy niesamowicie dumni, że udało nam się uratować ponad 1000 rodzinnych wakacji”.

Higiena i bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo i zdrowie gości są dla a&o najważniejszym priorytetem. Berlińska sieć hosteli została pierwszą siecią hotelową wyróżnioną certyfikatem TÜV Rhineland, przyznawanym za wyjątkowe działania w zakresie higieny. a&o wdrożyło kompleksowy plan ochrony sanitarnej, mający na celu zagwarantowanie beztroskiego pobytu wszystkim gościom.

Źródło: Hostele a&o

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *