ALTERNATYWNY FESTIWAL 28-29 maja 2016 r.

af_logoW ostatni weekend maja w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się druga edycja Festiwalu, który w zeszłym roku udowodnił, że ludzi spragnionych alternatywnej wiedzy dotyczącej ich samych i świata jest naprawdę dużo. Jedni chcą dociekać prawdy, inni odkrywać swoje wewnętrzne możliwości albo doprowadzić do zmian w kontekście własnego rozwoju i zdrowia.

Alternatywny Festiwal koncentruje się wokół trzech głównych zagadnień: zdrowia, rozwoju i wiedzy. I to właśnie tej tematyce poświęcone będą wykłady, spotkania, pokazy i warsztaty, które prowadzić będą specjaliści z wymienionych dziedzin.

Program Festiwalu został tak zbudowany, by wszechstronnie przebadać otaczającą nas rzeczywistość i dać jej alternatywny opis. Będzie w nim coś dla zainteresowanych zjawiskami telepatii, feng shui, Ajurwejdy, klawiterapii i tajemnic Sumeru. Porozmawiamy o naturalnych sposobach poprawy wzroku, redukowaniu stresu, przyprawach w kuchni i wielu innych zagadnieniach. Nie zabraknie koncertu, hipnozy i katharsis.

Informacje: Nowohuckie Centrum Kultury, Al. Jana Pawła II 232, Kraków, tel. +48 12 644 02 66 w. 35

www.alternatywnyfestiwal.pl

AF_plakat