Algorytm przywództwa w czasach cyfryzacji

Zapraszamy na niezwykły wykład „Algorytm przywództwa w czasach cyfryzacji” w piątek, 10 maja 2019 r. w Warszawie przy ul. Czackiego 3/5. Wygłosi go Marcin Juchniewicz, psycholog, mówca motywacyjny, trener Eduneo, błyskotliwy szkoleniowiec. Wykład można wysłuchać na VII Kongresie Nowoczesnej Gospodarki.

Najnowsze realia i tendencje biznesowe, charakteryzują się ekspresowym przepływem informacji, dyktującym zmiany w podejściu do zarządzania. Juchniewicz opowie o przykładach gigantów biznesowych, którzy wdrożyli najistotniejsze zmiany w podejściu do pracowników oraz tych, którzy ich nie wprowadzili i zapłacili za to wysoką cenę. Wyjaśni, jak można zoptymalizować działania organizacji zatrudniających pod jednym dachem pokolenia Boomersów, X, Y oraz nadchodzących Zet’ów. Pokaże konkretne narzędzie, dzięki, któremu będziecie mogli edukować i rozwijać swoją firmę w każdym momencie wzrostu oraz dekoniunktury, aby być o krok przed konkurencją.

Rewelacyjnie zapowiada się na nim również wykład „Jak dożyć do 100 w zdrowiu intelektualnym i somatycznym?”. Specjalnie na kongres przygotowuje go dr nauk medycznych Danuta Myłek, alergolog i dermatolog, autorka książek „Oswoić alergie”, „Od lekarza do kucharza”. Zdrowie to największy majątek, który każdy z nas ma.

Na kongresie będzie też Maciej Orłoś, który przez 25 lat prowadził Teleexpress, a teraz radzi, jak występować publicznie. Napisał książkę „O sztuce wystąpień publicznych”.

Gościem specjalnym kongresu będzie Adam Abramowicz, rzecznik małych i średnich przedsiębiorstw, były poseł, który wczuł się w nową rolę i od roku zabiega o interesy małych i średnich firm, mityguje urzędników skarbowych i ministerialnych. Na kongresie będzie promował dobrowolność składek na ZUS.

Warto też posłuchać dr. inż. Jana Rakowskiego, prezesa Kongregacji Przemysłowo-Handlowej, obrońcę polskich kupców, który rzetelnie przedstawi sytuację w polskim handlu po zmianach w 2018 r. Odbędzie się też debata o handlu.

W czasie kongresu nastąpi wręczenie dyplomów i statuetek osobom i firmom, wyróżnionym w konkursach Brylanty Polskiej Gospodarki, Efektywne Firmy, Gepardy Biznesu, Mocne Firmy Godne Zaufania, Światowa Firma Worldwide Company, Wielki Modernizator Polski.

Udział w Kongresie jednej osoby kosztuje 150 zł netto. Zgłoszenia na kongres prosimy dokonywać przez stronę KongresNG.pl

Uczestnicy kongresu otrzymają rabat na trzydniowe szkolenie z Marcinem Juchniewiczem. Rabat ten ma być wyższy niż koszt zakupu biletu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *