Akademia Spedytora – darmowe warsztaty dla studentów

Akademia Spedytora

Akademia Spedytora

Firma BBA Transport System odpowiada na potrzeby studentów. We współpracy z Politechniką Warszawską przygotowała cykl czterech warsztatów z zakresu transportu drogowego, kolejowego, cargo i specjalistycznego. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

„Akademia Spedytora” powstała w myśl idei o stosowaniu dobrych praktyk w biznesie. Firma BBA Transport System (członek Warszawskiej Izby Gospodarczej) chce dzielić się wiedzą i doświadczeniem, więc kieruje swoje wystąpienia do osób jeszcze niewdrożonych w branżę oraz tych, które chcą poszerzyć swoje kompetencje. Warsztaty prowadzą doświadczeni pracownicy BBA Transport System, którzy tematy wystąpień okraszają przykładami z własnej praktyki zawodowej.

Branża TSL od podszewki

Każde spotkanie to niepowtarzalna okazja do poznania branży TSL od podszewki. Dzięki dobranym do tematyki spotkań case studies uczestnicy poznają tajniki pracy spedytora i mają możliwość bezpośredniego wglądu w najciekawsze przypadki. Dodatkowe wyjaśnienia i informacje przekazywane prowadzących są skarbnicą wiedzy tak dla branżowych nowicjuszy, jak i dla dopiero chcących związać się z branżą TSL.

Jakość najlepszej uczelni technicznej w Polsce

Głównym partnerem warsztatów oraz ich współorganizatorem jest Wydział Transportu Politechniki Warszawskiej. Patronat uczelni jest gwarancją najwyższej jakości prezentowanych wystąpień oraz przydatności tematów w pracy spedytora. Potwierdzają to pełne sale wykładowe na każdym spotkaniu. Zdecydowaną większość publiczności stanowią studenci. Dzięki temu dyskusja obfituje w nowe spojrzenia i świeże rozwiązania problemów, z których słyną bezpłatne warsztaty „Akademia Spedytora”.

Regularnie i bezpłatnie

Spotkania z cyklu „Akademia Spedytora” odbywają się regularnie co trzeci wtorek miesiąca (najbliższe 15 stycznia) w godzinach 18-20 w Auli 5 Wydziału Transportu PW. Są to bezpłatne warsztaty z zakresu pracy spedytora, pomocne w zdobywaniu wiedzy na temat branży TSL (transport, spedycja, logistyka). Zapraszamy do uczestnictwa wszystkich chcących zdobyć wiedzę oraz podnieść swoje kompetencje zawodowe!

www.bbats.pl
www.akademiaspedytora.pl

(BBA)


BBA Transport System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *