AIM 2023 Abu Dhabi. Dołącz do wiodącej na świecie platformy inwestycyjnej

Annual Investment Meeting

Annual Investment Meeting

Annual Investment Meeting (AIM) to wiodąca konferencja inwestycyjna, gromadząca inwestorów, przedsiębiorców i przedstawicieli sektora rządowego z całego świata, która odbędzie się w dniach 8-10 maja 2023 w Abu Zabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Odbywająca się corocznie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich platforma służy wszystkim sektorom do otwartej dyskusji na temat najnowszych trendów i możliwości inwestycyjnych, wymiany pomysłów i poszukiwania potencjalnych partnerstw.

Koncentrując się na rynkach wschodzących i rozwijających się technologiach, Annual Investment Meeting ma na celu stymulowanie innowacji i wzrostu gospodarczego na całym świecie.

Częścią kluczowych funkcji tego wydarzenia są przemówienia, dyskusje panelowe i wiele innych sesji, a także możliwość zbudowania wartościowej sieci kontaktów. Doroczne spotkanie inwestycyjne ma na celu zapewnienie uczestnikom wglądu w szeroki zakres tematów, w tym fintech, blockchain, zrównoważone inwestowanie i wiele innych. To doskonała okazja dla każdego, kto chce zyskać przewagę konkurencyjną w dzisiejszym szybko zmieniającym się krajobrazie inwestycyjnym.

Annual Investment Meeting (AIM) to inicjatywa Fundacji AIM, niezależnej organizacji międzynarodowej, w pełni zaangażowanej we wzmacnianie światowej gospodarki poprzez wspieranie skutecznych strategii promocyjnych oraz stwarzanie możliwości produktywności i ekspansji gospodarczej.

Od samego początku Annual Investment Meeting ugruntowało swoją pozycję wiodącej platformy inwestycyjnej na Bliskim Wschodzie, która aspiruje do zainicjowania pozytywnej transformacji poprzez tworzenie możliwości inwestycyjnych, podtrzymywanie solidarności i rozwijanie stosunków gospodarczych między narodami.

Każda edycja Annual Investment Meeting jest odpowiednim wydarzeniem, aby odpowiedzieć na fundamentalne wyzwania stojące na drodze do osiągnięcia rozwoju oraz omówić trendy i strategie inwestycyjne, które można wykorzystać do maksymalizacji potencjału każdej firmy, kraju i regionu, aby konsekwentnie napędzać dywersyfikację gospodarczą.

Annual Investment Meeting
8-10 maja 2023
Abu Zabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie

Więcej informacji oraz rejestracja na wydarzenie na stronie www.aimcongress.com

Annual Investment Meeting


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *