Adam Struzik najlepszym Marszałkiem Polski

Adam Struzik

Adam Struzik

Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik jest najlepszym marszałkiem Polski roku 2016 – tak ocenili czytelnicy serwisu PortalSamorzadowy.pl. Głosowanie na najlepszych radnych, marszałków województw oraz prezydentów w 2016 roku trwało od 1 stycznia do 10 lutego br. Łącznie oddano ponad 152,5 tys. głosów.

Serdecznie dziękuję za zaufanie. To dla mnie zaszczyt – napisał na swoim profilu na facebooku marszałek Adam Struzik, gdy dowiedział się o nagrodzie.

W ostatecznej rozgrywce wśród marszałków, brani byli pod uwagę ci marszałkowie, którzy uzyskali w ostatnim roku więcej niż 200 głosów. Najwięcej pozytywnych ocen uzyskał marszałek Adam Struzik.

Tytuł Samorządowca Roku dla Adama Struzika oraz specjalna nagroda serwisu Portalsamorzadowy.pl zostaną wręczone podczas gali w trakcie IX Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach, który zaplanowano na 10- 12 maja 2017 roku.

Środowiska turystyczne na Mazowszu doceniają niewątpliwy wkład Marszałka Struzika zarówno w powstanie Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w 2006 r. jak i w jej funkcjonowanie oraz rozwój przez ostatnie 10 lat, a także w rozwój gospodarki turystycznej regionu.

źródło: mrot.pl
foto: Mazovia.pl