a&o zwycięzcą niemieckiej nagrody App Award 2024 w kategorii „Mobilność i podróże”

a&o zwycięzcą niemieckiej nagrody App Award 2024

a&o zwycięzcą niemieckiej nagrody App Award 2024

– Kolejny z naszych w 100% własnych projektów. 250 000 użytkowników zainstalowało już aplikację a&o – teraz otrzymujemy kolejne wyróżnienie – mówi Phillip Winter, dyrektor ds. marketingu a&o Hostels, zachwycony nagrodą App Award 2024.

Niemiecki Instytut Jakości Usług (DISQ) wspólnie z kanałem informacyjnym ntv po raz pierwszy w historii przyznał tę nagrodę. a&o Hostels jest jednym z trzech zwycięzców w kategorii „Mobilność i podróże”.

Na podstawie 30 000 opinii konsumentów oraz obszernych badań w mediach społecznościowych badano satysfakcję klientów w zakresie asortymentu produktów i usług, łatwości używania oraz obsługi klienta. Dotyczyło to takich aspektów, jak jakość, korzyści, zakres usług czy użyteczność i zrozumiałość.

– Liczne i bardzo pozytywne oceny na poziomie 4,5 w sklepach z aplikacjami potwierdziły już, że podążamy właściwą drogą z naszą aplikacją. Najnowsza nagroda App-Award 2024 to świetna opinia na temat naszego produktu, która motywuje nas do dalszego działania i rozwoju – mówi Phillip Winter.

Według Wintera autorskie rozwiązania były od samego początku kluczową cechą i istotnym elementem a&o: „Potrzeby i opinie klientów są tu bezpośrednio uwzględniane”.

Według Wintera duża niezależność i elastyczność wewnętrznego zespołu rozwojowego gwarantuje skuteczniejszą i wydajniejszą realizację projektów. – To daje nam ważną przewagę; nasi goście naprawdę doceniają wartość dodaną, taką jak oszczędność czasu, wygoda i bezpieczeństwo dzięki skutecznemu korzystaniu z usług cyfrowych – dodaje Winter.

Już wkrótce goście będą mogli za pomocą aplikacji składać zamówienia na jedzenie i napoje do baru, a nawet bezpośrednio płacić. Inne innowacje obejmują mobilny klucz i terminale do odprawy, które do końca roku będą dostępne w każdej lokalizacji a&o i zostaną wówczas wyposażone m.in. w skanery QR do dowodów osobistych i potwierdzeń rezerwacji.


Silk Road Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *