a&o liderem w rankingu „Hotele Budżetowe“ za 2023 rok

Stosunek ceny do jakości w a&o jest doskonały – to wynik badania przeprowadzonego przez Service Value we współpracy z niemiecką gazetą „Bild”. Jako zwycięzca branży w kategorii hoteli ekonomicznych, a&o reprezentuje jakość w przystępnej cenie. Berlińska Hostelgruppe dziękuje i wproadza specjalną promocję – noclegi za 14 euro. Na zdjęciu: the a&o Graz (Photo: a&o Hostels).

Berlin – „Najlepszy stosunek jakości do ceny zawsze był częścią naszego DNA”, podkreśla Phillip Winter, „otrzymanie nagrody za wyniki cenowe, szczególnie teraz w trudnych ekonomicznie czasach, dowodzi, że jakość w przystępnej cenie jest możliwa”. W aktualnej ankiecie przeprowadzonej wśród klientów „Germany’s Price Kings 2023”, a&o zostało zwycięzcą w kategorii „Hotele Budżetowe”. W ramach podziękowania dla swoich gości, a&o przygotowało specjalną ofertę: W okresie podróży od 1 listopada do 29 lutego 2024 r. łóżko we wspólnym pokoju jest dostępne w stałej cenie 14 euro za noc – w 20 europejskich hotelach, niezależnie od obłożenia i dnia tygodnia.

Badanie zostało przeprowadzone po raz trzeci przez firmę analityczną Service Value we współpracy z “Bild-Zeitung” i opiera się na niezależnej ankiecie konsumenckiej dotyczącej atrakcyjności cenowej wybranych firm. Łącznie przebadano 1 910 firm ze 126 sektorów. Berlińska firma pokonała sześciu konkurentów w kategorii „Hotele Budżetowe”.

CMO Phillip Winter: „Uzyskanie werdyktu najlepszego stosunku ceny do jakosci z punktu widzenia klienta, czyli z pierwszej ręki, jest potwierdzeniem naszego zaangażowania i strategii”. Kluczowe znaczenie dla przystępności ma także przejrzystość finansowa, trwałość i wygląd, które są kluczowe dla atrakcyjności cen: „Będziemy to kontynuować w przyszłości”.

Specjalna oferta cenowa do końca lutego 2024 r.

Szybka odpowiedź: a&o dziękuje swoim gościom specjalną ofertą. Warunki skorzystania z promocji „14 euro“:

  • dla podróżujących indywidualnie, którzy dokonują rezerwacji na stronie www.aohostels.com
  • termin podróży: 1.11.2023 – 29.2.2024
  • za łóżko/noc we współdzielonym pokoju
  • w domach: Aachen, Berlin Friedrichshain, Berlin Kolumbus, Berlin Mitte, Budapeszt, Dortmund, Drezno, Düsseldorf, Frankfurt Galluswarte, Frankfurt Ostend, Graz, Hamburg Hauptbahnhof, Hamburg City, Hamburg Reeperbahn, Monachium Hackerbrücke, Monachium Laim, Praga, Stuttgart, Wenecja i Weimar;

Te same warunki obowiązują dla promocyjnej oferty „20 euro“ w dwóch domach w Kopenhadze i Rotterdamie. Promocja nie obejmuje specjalnych okresów targowych/festiwalowych; może ulec zmianie.   

Obecnie a&o posiada 39 obiektów w dziewięciu krajach i 25 miastach, w tym 25 obiektów w Niemczech, dzięki czemu jest największą grupą hostelową w Europie. Obiekty są zlokalizowane w centrach miast, dzięki czemu łatwo do nich dotrzeć pociągiem lub środkami transportu publicznego.

a&o: Cena, jakość i zrównoważony rozwój

Oprócz najlepszego stosunku jakości do ceny, berlińska grupa budżetowa oznacza również zrównoważony rozwój. Od teraz osoby dokonujące rezerwacji bezpośrednich mogą dobrowolnie zrekompensować swój pobyt w a&o. Dzięki rozwiązaniu e-commerce „Climate Click” goście mogą łatwo i skutecznie zwiększyć swój wkład w ochronę klimatu. W trakcie procesu rezerwacji pojawia się pytanie „Czy chciałbyś zrównoważyć swoją podróż?” – ze szczegółową specyfikacją poziomu emisji i odpowiednią kwotą, w zależności od długości pobytu. Wystarczy zaznaczyć pole i gotowe. W kolejnym etapie rozwoju, a&o automatycznie przejmie rekompensatę za wszystkie pobyty członków klubu.

a&o jest jedyną siecią hosteli w Europie, która podaje informacje na temat indywidualnej emisji CO2 na każdą rezerwację we wszystkich formularzach rezerwacyjnych i na fakturach wystawianych gościom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *