5-11.12.2011. Misja gospodarcza do Gruzji

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Izbą Przemysłowo-Handlową  Gruzji, Wydziałem Ekonomicznym Ambasady RP w Tbilisi i Stowarzyszeniem Pracodawców Gruzji  organizuje  w dniach 5 -11 grudnia 2011 r. Misję gospodarczą polskich przedsiębiorców do Gruzji.

Gruzja należy do grupy państw, które są objęte Partnerstwem Wschodnim. Gruzja w ocenie Banku Światowego należy do krajów najlepiej zreformowanych po rozpadzie Związku Radzieckiego. Szybko wzrasta wymiana handlowa Polski z Gruzją.System ubezpieczęń kredytów stosowany przez KUKE obejmuje Gruzję. Rządy Polski i Gruzji prowadzą intensywne działania na rzecz rozwoju dwustronnej współpracy gospodarczej.

Misja odwiedzi Międzynarodową Wystawę Technologii w zakresie Energetyki i Inżynierii, urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych, sprzętu biurowego a także Międzynarodowy Salon Meblowy.

Program misji przewiduje:
•    Polsko-Gruzińskie Forum Gospodarcze z udziałem przedstawicieli administracji  i  lokalnych firm,    
•    indywidualne rozmowy handlowe  B2B polskich i gruzińskich przedsiębiorców,
•    indywidualne kontakty podczas Międzynarodowej Wystawy Technologii w zakresie Energetyki i Inżynierii, urządzeń telekomunikacyjnych i informatycznych, sprzętu biurowego a także podczas Międzynarodowego Salonu Meblowego.

W ramach realizacji w/w programu, zapewniamy Państwu opiekę organizatora ze strony KIG, pomoc merytoryczną i obsługę tłumaczeniową, jak również obsługę logistyczną (bilet lotniczy: Warszawa-Tbilisi-Warszawa), transport lokalny, ubezpieczenie) oraz  udział we wszystkich spotkaniach gospodarczych i handlowych oraz rozmowach B2B, dla zainteresowanych – program turystyczny Dokonujemy także dla Państwa zniżkowej rezerwacji hotelowej, (hotele w centrum, pokoje jednoosobowe), którą uczestnicy opłacają indywidualnie na miejscu.

Koszt uczestnictwa  1 osoby kształtuje się w granicach 3 900,-zł + VAT i  zalicza się do kosztu uzyskania przychodu.

Z uwagi na harmonogram przygotowań wynikający z uzgodnień z lokalnymi partnerami, wszystkich zainteresowanych udziałem w Misji  uprzejmie  prosimy o pilne  przekazanie zgłoszenia na załączonym formularzu zgłoszeniowym Pobierz Doc .

Kontakt
Biuro Współpracy z Zagranicą
Stanisław Pohoryło
tel:  22  630 97 24
fax: 22 630 99 15, 22 828 41 99
e-mail: spohorylo@kig.pl

źródło: www.kig.pl