16. Forum Gospodarcze TIME „Cyfrowa Dekada 2030 – Nowe Rozdanie”

Forum Gospodarcze TIME
Forum Gospodarcze TIME
Fot. Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji

Forum Gospodarcze TIME to od lat największe wydarzenie sektora ICT w Polsce. Jest neutralną platformą dialogu ekspertów, wymiany wiedzy i informacji, wpisaną w kalendarz najważniejszych konferencji w CEE. Stanowi miejsce ważnej debaty oraz konsultacji społecznych przedstawicieli Rządu, Komisji Europejskiej, a także regulatorów z przedsiębiorcami.

Program każdego Forum jest wynikiem prac izb gospodarczych działających na rzecz dynamizowania transformacji technologicznej. W tegorocznej edycji wydarzenia będą przeważać tematy związane z wyzwaniami zielonej transformacji cyfrowej. Nadszedł czas na nowe rozdanie. Czas rozpoczęcia reformy rozproszonego rynku energii w Polsce, budowę europejskiej autonomii cyfrowej z użyciem sztucznej inteligencji w przemyśle i usługach. Akcelerować przemiany technologiczne, gospodarcze, społeczne, które są ważne z perspektywy „tu i teraz” nie tylko dlatego, że jako społeczeństwo oczekujemy poprawy jakości naszego życia. Świat nie stoi przecież w miejscu, a Polska udowadnia swoim ciągłym dążeniem do wyznaczania nowych standardów w dziedzinie technologicznego rozwoju, iż aspiruje do roli lidera w cyfrowej rewolucji.

Wymienione zagadnienia pozostają na tyle istotne, że powinny być przedmiotem transparentnych uzgodnień pomiędzy firmami, urzędami, ekspertami i obywatelami w ramach wypracowania szczegółowej strategii oraz praktycznego podejścia w jej realizacji. Wszystkie osoby i instytucje gotowe do takiego współdziałania zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Forum Gospodarczego TIME „Cyfrowa Dekada 2030 – Nowe Rozdanie”, Przedstawicieli mediów zachęcamy natomiast do relacjonowania dyskusji oraz prezentowania wypracowywanych w czasie wydarzenia wniosków i postulatów.

Pełna lista prelegentów oraz program dostępne są na stronie: www.fgtime.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *