100% Życia w Życiu – 25/26 listopada 2023, Scena Kopernika 30

Liza Hern
Liza Hern
Fot. WRozalski – good MUSIC in pictures

Zanim odłożysz na bok swoją pasję, marzenia, swoje życie… posłuchaj. Historie, o których śpiewam wydarzyły się naprawdę. To nie tylko muzyka. Dźwięki, którymi pragnę się z Tobą podzielić to zaproszenie w podróż od niczego do wszystkiego, od marzenia do realizacji.

Pewnego dnia, po wielu niełatwych, życiowych przygodach, zrozumiałam, że przychodzi dzień, gdy nie trzeba już zmagać się ze światem. Czasami warto przystanąć i zapytać samego siebie, czy to już czas, by zebrać owoce wszystkich swoich doświadczeń i zacząć dzielić się z innymi tym, co w nas wartościowe i piękne.

Tamtego dnia Wszechświat spojrzał na mnie łaskawym okiem i wiele się pozmieniało. To dlatego mój pierwszy album nosi nazwę 7 życzeń. Wierzę, że będzie on budził ludzi do tego, by nie rezygnowali z Siebie pod żadnym pozorem.

Zapraszamy na wyjątkowy debiutancki wernisaż, który odbędzie się w sercu warszawskiego świata artystycznego. Ta niezwykła wystawa to kulminacja artystycznego procesu, który rozpoczął się od jednego prostego słowa: „Kobieta”.

Artysta, inspirowany pięknem i delikatnością kobiecej natury, wciąż odkrywał nowe aspekty tego tematu. Prace, które zobaczysz na tej wystawie, ukazują nie tylko zewnętrzną urodę, ale przede wszystkim wewnętrzną siłę i moc, która tkwi w każdej kobiecie.

Spojrzenia, gesty, a nawet rozwiane pasma włosów stały się źródłem inspiracji i motywacji. Tajemnica, piękno i wewnętrzna siła – to one stanowią serce twórczości artysty, pozwalając mu przetrwać nawet w trudnych chwilach życia.

Ten temat ma dla niego wyjątkowe znaczenie, jest niezwykle inspirujący i ciekawy. Artysta cieszy się, że może podzielić się tymi dziełami z innymi i przekazać radość tym, którzy przyjdą, aby zobaczyć i dostrzec to, co on sam odkrył w świecie kobiecej siły i urody. Przyjdź i pozwól się zainspirować!

Koncert _ Wernisaż _ After _ Warsztatowy Teatr Zmian

25/26 listopada 2023
Warszawa _ Scena Kopernika 30

Więcej informacji na stronie www.lizahern.pl

Liza Hern

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *