100 dni do otwarcia pierwszego hostelu a&o w Warszawie

Berlińska sieć niskobudżetowych hoteli i hosteli a&o już niedługo otworzy w Polsce swój pierwszy obiekt. Ceny promocyjne startują już od 10,90 zł/os. (ok. 2,50 EUR). Rezerwacji można dokonać pod adresem www.aohostels.com lub w aplikacji a&o dostępnej w Google Play i na iTunes Store. Warto działać szybko! Promocja ograniczona do 1000 łóżek!

Dzięki pierwszemu hostelowi w stolicy Polski Berlin Budget Group a&o rozszerzy swoje portfolio do 36 obiektów na terenie 22 miast i 7 krajów. Hostel zostanie otwarty na początku października i zaoferuje 200 pokoi i 600 łóżek.

Hostel a&o powstał w dawnym, ośmiokondygnacyjnym biurowcu zlokalizowanym w dzielnicy Wola, na zachód od centrum miasta. Znajduje się zaledwie dziesięć minut drogi od głównego warszawskiego dworca kolejowego „Warszawa Centralna”. Z hostelu łatwo będzie dotrzeć do najważniejszych atrakcji turystycznych np. Starego Miasta, Traktu Królewskiego czy najnowszych, modnych miejsc stolicy jak „Hala Koszyki”.

O hostelach a&o

Od 2000 r. a&o zarządza 35 obiektami w 21 miastach i 6 krajach (Niemcy, Austria, Holandia, Czechy, Dania i Włochy). Do 2020 r. zostaną otwarte trzy kolejne obiekty – w Budapeszcie, Warszawie i Kopenhadze. Jako największa sieć hostelowa w Europie możemy pochwalić się rocznym wzrostem na poziomie 15%. Grupa a&o to niemal 26 000 łóżek, ponad 5 milionów udzielonych noclegów oraz obroty rzędu 152 milionów euro (2018 r.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *