Kalendarz Polskich Targów 2017

Wspieramy przedsiębiorców w uczestnictwie w dowolnym wydarzeniu targowym odbywającym się na terenie kraju i za granicą.

W ramach kompleksowej obsługi zapewniamy:

 • rejestrację na targi,
 • rezerwację hotelową,
 • najdogodniejsze połączenia lotnicze,
 • obsługę tłumacza,
 • rezerwację innych środków  transportu, tj. pociąg, prom, autokar,
 • transfery,
 • ubezpieczenie,
 • pośrednictwo wizowe,
 • w przypadku wyjazdów grupowych asystę przedstawiciela,
 • 24h asystę telefoniczną,
 • usługi dodatkowe jak rezerwacje restauracji, organizacja czasu wolnego, wynajem samochodu, odbiór i dostarczenie materiałów rejestracyjnych do hotelu, asysta lokalnych przedstawicieli itd.

Kalendarz Polskich Targów 2017

Październik 2017

5-6 października 2017 DroneTech 2nd World Meeting Torun 2017

Toruń, ul. Gen. J. Bema 73-89, Arena Toruń
http://dronetech-poland.com/

DroneTech 2nd World Meeting – to już drugie w Toruniu, międzynarodowe spotkanie naukowców, biznesmenów i pasjonatów wszystkiego co związane jest z nowoczesnymi technologiami bezzałogowymi.  Jest to przestrzeń, w której uczestnicy mają możliwość komfortowego oraz bezpiecznego poznawania się, wymieniania doświadczeniami oraz uczenia. Wydarzenie dla ludzi chcących partycypować w wymianie myśli, technologii i pasji, dla wspólnej, rewolucyjnej przyszłości z systemami bezzałogowymi w służbie człowiekowi. Przedsięwzięcie ma wymiar edukacyjny, biznesowy oraz rekreacyjny aby podczas jednego, międzynarodowego spotkania łączyć to co inspirujące z rozwijającym.

6-8 października 2017 PGA 2017

Targi Gier Video i Multimedialnej Rozrywki
Poznań, ul. Głogowska 14, Tereny Targowe MTP
http://www.gamearena.pl/pl/

Poznań Game Arena to targi gier komputerowych, rozrywki multimedialnej oraz technologii wykorzystywanych w grach wideo, odbywające się corocznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich w Poznaniu. Pierwsza edycja w 2004 r. liczyła zaledwie kilka tysięcy zwiedzających, ale każdego roku to wydarzenie przyciągało coraz więcej ludzi i do dzisiaj odwiedziło je łącznie ponad 370 000 osób. Audyt organizacji Centrex – International Exhibition Statistics Union potwierdził, że obecnie Poznań Game Arena są największymi w Europie Środkowo-Wschodniej targami gier komputerowych pod względem liczby uczestników, wystawców oraz powierzchni targowej.

6-8 października 2017 WARSAW HOME 2017

Nadarzyn, Al. Katowicka 62, Centrum Wystawienniczo Kongresowe WARSAW EXPO
http://warsawhome.eu/

Warsaw Home to międzynarodowe targi wyposażenia wnętrz, które odbywają się w PTAK Warsaw Expo. Wydarzenie zostało stworzone z myślą o producentach i importerach z branży meblowo-dekoracyjnej. Celem targów jest z jednej strony stworzenie platformy biznesowej dla międzynarodowych kontraktacji, z drugiej zaś przedstawienie pasjonatom wnętrz najnowszych trendów. Warsaw Home to miejsce w którym spotykają się architekci, projektanci wnętrz, właściciele firm, sklepy oraz klient indywidualny.

6-8 października 2017 EkoFlota 2017

I Międzynarodowe Targi Floty Ekologicznej – Innowacje, Ekologia, Mobilność
Warszawa, ul. Marsa 56c, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
https://menadzerfloty.pl/ekoflota/

II Międzynarodowe Targi EkoFlota: Innowacje, Ekologia, Mobilność będą wydarzaniem unikatowym w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W premierowej edycji wydarzenia, które odbyło się 20 października 2016 r., wzięło udział blisko 50 wystawców, z których ofertą zapoznało się ponad 1500 zwiedzających. Celem jest jak najszersza promocja rozwiązań związanych z najnowszymi technologiami, ochroną środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Z tego powodu tegoroczna edycja targów będzie wydarzeniem dwudniowym. Pierwszego dnia impreza będzie miała charakter B2B. Drugi dzień będzie otwarty dla wszystkich chętnych, dla których przygotujemy dodatkowe atrakcje, pokazujące, jak być eko na co dzień.

7-8 października HAPPY BABY 2017

Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci
Poznań, ul. Głogowska 14, Tereny Targowe MTP
http://happybaby.mtp.pl/pl/

Targi Happy Baby to miejsce wyśmienitej zabawy, nauki i udanych zakupów dla kobiet w ciąży, rodzin z niemowlętami i dziećmi. Wszyscy uczestnicy wydarzenia są zaproszeni do udziału w imprezach towarzyszących: targach Hobby (gry planszowe, makiety, akcesoria) oraz Aqua&Zoo (wystawa domowych i egzotycznych zwierząt). Zwiedzanie jest możliwe w ramach jednego biletu wstępu!

11-12 października 2017 KOMPOZYT-EXPO® 2017

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych
Kraków, ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
http://www.kompozyty.krakow.pl/pl/

Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO® to jedno z najważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Tegoroczna edycja odbędzie się się równolegle z Międzynarodowymi Targami Izolacji Przemysłowych 4INSULATION w dniach 11-12 października 2017. KOMPOZYT-EXPO® to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas Targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. W jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

11-12 października 2017 4INSULATION 2017

Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych
Kraków, ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
http://4insulation.eu/pl/

Międzynarodowe Targi Izolacji Przemysłowych 4INSULATION powstały z myślą o dynamicznych zmianach zachodzących w branży, a przede wszystkim zwiększającej się roli izolacji w podnoszeniu efektywności energetycznej. Dalszy rozwój gałęzi przemysłu, wymagających izolacji najwyższej jakości, wiąże się z zapewnieniem wyselekcjonowanych materiałów i usług. Po raz trzeci w Polsce na taką skalę, zostanie zaprezentowana bogata oferta firm z szeroko pojętego sektora izolacji. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z nowymi technologiami i produktami, wymiany informacji związanych z wykonawstwem izolacji na najwyższym poziomie oraz pozyskania nowych klientów.

11-12 października 2017 EFE 2017

Targi Efektywności Energetycznej
Kraków. ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
http://www.efe.krakow.pl/pl/

Targi Efektywności Energetycznej w Przemyśle już po raz drugi zagoszczą w Krakowie. Będzie to doskonała okazja, by poznać innowacyjne rozwiązania, nawiązać kontakty biznesowe, promować produkty i usługi, a także wymieniać wiedzę i doświadczenia podczas spotkań ze specjalistami. W trakcie seminariów i dyskusji będzie można dowiedzieć się, jak najefektywniej wykorzystywać ciepło i energię elektryczną i tym samym produkować wydajniej, bez szkody dla budżetu firmy i środowiska naturalnego. Uczestnicy Targów poznają receptę na zwiększenie konkurencyjności produktów i usług.

13-15 października 2017 NATURA FOOD 2017

Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej & beECO 2017 – Targi Ekologicznego Stylu Życia
Łódź, Al. Politechniki 4, Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze MTŁ
http://www.targi.lodz.pl/

W terminie 13-15.10.2017 r. w Łodzi odbędzie się X jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Żywności Ekologicznej i Naturalnej NATURA FOOD oraz szósta edycja Targów Ekologicznego Stylu Życia beECO. Targi na stałe wpisały się w kalendarz imprez wystawienniczych w Polsce i w Europie dedykowanych branży produktów ekologicznych i naturalnych.

17-19 października 2017 POL-EKO-SYSTEM 2017

Międzynarodowe Targi Technologii i Produktów dla Zrównoważonego Rozwoju i Usług Komunalnych
Poznań, ul. Głogowska 14, Tereny Targowe MTP
http://www.polecosystem.pl/pl/

To największe i najważniejsze wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, prezentujące zaawansowane technologie, rozwiązania i produkty służące zrównoważonemu rozwojowi. Nowością tegorocznej edycji jest otwarcie się na szeroką publiczność i dotarcie do lokalnych mieszkańców. Celem POL-ECO SYSTEM jest szerokie otwarcie się na zagadnienia związane ze zrównoważonym rozwojem, wymiana międzynarodowych doświadczeń, inspirowanie krajowego sektora do rozwoju oraz wspieranie w znalezieniu partnerów biznesowych.

18-19 października 2017 SyMas 2017

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych
Kraków. ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
http://www.symas.krakow.pl/pl/

Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SyMas  to spotkanie mające na celu przedstawienie w sposób kompleksowy technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Ze względu na szerokie zastosowanie tych technologii, targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu: od spożywczej przez chemiczną, budowlaną, rolniczą, aż do wydobywczej i wielu innych, w których przetwarza się materiały sypkie.

18-19 października 2017 INNO-TECH EXPO 2017

Międzynarodowe Targi Innowacji i Nowych Technologii
Kielce, ul. Zakładowa 1, Tereny Targowe TK
http://www.targikielce.pl/pl/inno-tech.htm

Targi INNO-TECH EXPO to możliwość by zaprezentować innowacyjną stronę działalności. Wydarzenie jest największym w Polsce spotkaniem przedstawicieli parków naukowo-technologicznych, inkubatorów przedsiębiorczości, firm i instytucji naukowych. Wystawa daje szansę wypromowania ciekawych projektów, a także jest okazją do konsultacji z najlepszymi specjalistami.

18-20 października 2017 Targi Biznes Expo 2017

Katowice, plac Sławika i Antalla 1, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
http://targibiznesexpo.pl/

Targi Biznes Expo są największym wydarzeniem marketingowym w zakresie usług i produktów dla biznesu, skierowanym do przedsiębiorstw w celu zapewnienia ich rozwoju, zwiększenia konkurencyjności oraz optymalizacji kosztów działalności. Wydarzenie odbywające się w nowoczesnym budynku MCK w Katowicach, w samym centrum aglomeracji śląskiej, stanowi miejsce spotkań wystawców i odbiorców szerokiej gamy owych usług i produktów. Ogromnym atutem Targów jest fakt, iż odbywają się podczas Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw – prestiżowego wydarzenia, przyciągającego uwagę zarówno nowo powstałych firm, jak i tych z wieloletnią tradycją, małych przedsiębiorstw i największych graczy na rynku biznesowym.

19-21 października 2017 WIHE 2017 - Hospital

Międzynarodowe Targi Medyczne w Warszawie
Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, EXPO XXI
http://wihehospital.pl/

WIHE Hospital to specjalistyczne wydarzenie o charakterze biznesowo-edukacyjnym, skierowane do lekarzy różnych specjalizacji, pielęgniarek i położnych, ratowników medycznych oraz kadry zarządzającej placówkami medycznymi. Jednocześnie jest to najbardziej ceniona w Polsce, międzynarodowa wystawa wyrobów i urządzeń medycznych oraz rozwiązań z zakresu telemedycyny. W krótkim czasie targi medyczne WIHE zyskały zaufanie i uznanie Wystawców i osób odwiedzających. Targi WIHE corocznie przyciągają grono wyspecjalizowanych uczestników, zarówno wysoką wartością merytoryczną wydarzenia (kompleksowe konferencje), jak również różnorodnością wysokiej jakości sprzętu medycznego prezentowanego na stoiskach międzynarodowych Wystawców.

20-22 października 2017 World Travel Show 2017

Międzynarodowe Targi Turystyczne
Nadarzyn, Al. Katowicka 62; Centrum Wystawienniczo Kongresowe WARSAW EXPO
http://worldtravelshow.pl/

World Travel Show to wielka impreza turystyczna przyciągająca pasjonatów małych i wielkich podróży. Targi dzielą się na Salon Turystyki Krajowej i Zagranicznej, Salon Camper&Caravan oraz Warszawski Salon Jachtowy. II Edycja targów World Travel Show odbędzie się w dniach 20 do 22 października 2017 roku w największym w tej części Europy Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w warszawskim Nadarzynie. Międzynarodowe Targi Turystyczne World Travel Show to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży turystycznej w Polsce. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy touroperatorów oraz kontrahentów z całego świata. Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych, pozyskania nowych klientów i odkrycia nieznanych dotąd rynków.

25-27 października 2017 RENEXPO® Poland 2017

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej
Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, EXPO XXI
http://www.renexpo-warsaw.com/

RENEXPO® (Renewable ENergy EXPOsition) Poland jest nie tylko jednym z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej, ale tworzy także platformę energetyczną w całym kraju. Wydarzenie to staje się tradycją. Zarówno targi, jak i konferencje pokazują jak proste i ekologiczne może stać się generowanie, dostawa i użytkowanie energii przyszłości. RENEXPO® Poland okazało się stosunkowo dużym sukcesem, w 2016 roku gościliśmy 103 wystawców (20% międzynarodowych), 4.169 odwiedzających i ponad 1.360 uczestników konferencji.

26-28 października 2017 FRANCZYZA 2017

Targi Franchisingu
Warszawa, Plac Defilad 1, Pałac Kultury i Nauki
http://franczyza.pl/

Targi Franczyzy to 3 dni spotkań, 200 firm franczyzowych i 7 tysięcy przedsiębiorców zainteresowanych otwarciem własnej firmy pod znaną marką. Odwiedź targi i wybierz sprawdzony pomysł na biznes! Swój pomysł na firmę prezentują tu przedstawiciele znanych marek z kraju i zagranicy, którzy aktywnie szukają przyszłych franczyzobiorców. Odwiedzający mają do wyboru licencje sieci franczyzowych z kilkunastu branż. Targi to okazja do bezpośrednich spotkań z przyszłymi partnerami biznesowymi i możliwość pogłębienia wiedzy o franczyzie podczas Forum Szkoleniowego.

26-29 października 2017 Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2017

Kraków. ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
http://www.ksiazka.krakow.pl/pl/

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie to impreza wielopłaszczyznowa i różnorodna: oferta wydawnicza polskich i zagranicznych wydawnictw, warsztaty i panele dedykowane branży wydawniczo-księgarskiej, spotkania z autorami na stoiskach wydawców i w salach seminaryjnych, konkursy, wystawy, formuła święta książki w całym Krakowie (spotkania, happeningi literackie, spektakle teatralne, koncerty odbywające się poza terenami targowymi).

27-28 października 2017 WINE EXPO POLAND & WARSAW OIL FESTIVAL

Warszawa, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14, EXPO XXI
http://www.wineexpopoland.pl/

Dedykowane wszystkim miłośnikom wina i zdrowego jedzenia. Zapraszamy koneserów oraz amatorów, którzy chcieliby pogłębić swoją wiedzę nt. wina, a także producentów, dystrybutorów i sprzedawców, pragnących poszerzyć i nawiązać nowe kontakty biznesowe. Zapraszamy do stolicy kraju, którego gospodarka oprała się światowej recesji. Warszawa – biznesowe centrum Polski jest idealnym miejscem na organizację tych wyjątkowych targów; 3 miliona mieszkańców, najwyższe zagęszczenie korporacji, bogate zaplecze hotelowe, mnóstwo restauracji, barów i winiarni. Warszawa to idealne miejsce aby spotkać się i porozmawiać przy lampce wina. Targi Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival to idealna okazja na zacieśnienie istniejących już relacji i nawiązanie nowych. To również wyjątkowa możliwość  na chwilę rozmowy z klientami, wysłuchania czego naprawdę poszukują i oczekują. Rynek wina to rynek wielkich wzrostów; nie tylko wskaźników biznesowych, ale też oczekiwań klientów co do smaku i jakości. Celem przyświecającym organizatorom targów Wine Expo Poland i Warsaw Oil Festival jest stworzenie przestrzeni do nawiązania i wymiany kontaktów między głównymi aktorami grającymi na tym samym rynku. Drugim powodem, ale nie mniej ważnym, jest pokazanie klientom, że wybierając wino – mają ogromny wybór.

27-29 października 2017 Międzynarodowe Targi Motoryzacyjne

Nadarzyn, Al. Katowicka 62, Centrum Wystawienniczo Kongresowe WARSAW EXPO
http://warsawmotoshow.com/

Podczas poprzednich edycji Warsaw Moto Show odwiedziła rekordowa liczba osób – łącznie ponad 300 tysięcy – a gośćmi specjalnymi targów były takie gwiazdy motoryzacji, jak: Krzysztof Hołowczyc, Rafał Sonik, Kajetan Kajetanowicz czy Petter Solberg. Imprezę uświetniły także pokazy driftów i cynowania, konferencje branżowe oraz wydarzenia specjalne: Gala Złotej Kierownicy tygodnika Auto Świat i wybory Miss Moto Show. Udział w III Międzynarodowych Targach Warsaw Moto Show zadeklarowało już ponad 150 wystawców, dla których, oprócz samego uczestnictwa w wystawie, przewidzieliśmy szkolenia i konferencje branżowe, a także sesje rozmów B2B z potencjalnymi partnerami z zagranicy, głównie z Europy Środkowo-Wschodniej i Niemiec. Wydarzenie będziemy szeroko promowane w mediach branżowych oraz ogólnotematycznych: telewizji, prasie, radiu i w internecie.

Listopad 2017

3-5 listopada 2017 Retro Motor Show 2017

Targi Pojazdów Zabytkowych
Poznań, ul. Głogowska 14, Tereny Targowe MTP
http://www.retromotor.pl/pl/

Targi Pojazdów Zabytkowych RETRO MOTOR SHOW to prezentacja kilkuset oldtimerów z minionej epoki. Tych dobrze nam znanych z rodzimej produkcji, jak i modeli z całego motoryzacyjnego świata! Już w listopadzie klasyczna motoryzacja ponownie zawładnie stolicą Wielkopolski, a targi klasyków RETRO MOTOR SHOW przeniosą nas w czasie i pozwolą zobaczyć najpiękniejsze okazy motoryzacyjnej historii świata!

4-5 listopada 2017 SNOW EXPO 2017

Zimowa Europa na Narodowym
Stadion PGE Narodowy w Warszawie
http://www.snowexpo.pl/

Podróże po zimowej Europie zaczniemy od Polski, potem Czechy, Słowacja, Austria, Włochy, Szwajcaria, Francja, a nawet Hiszpania i Andora. Bez winietek i pieszo. Poznacie Państwo kulturę każdego kraju, zimowe kurorty, hotele i stacje narciarskie. Skosztujecie smakołyków regionalnych, wypróbujecie (!) sprzęt produkowany w poszczególnych krajach, a nawet samochody 4×4. Na starcie sezonu zobaczyć będzie można najnowszy sprzęt narciarski i snowboardowy. Obejrzeć pokazy mody zimowej. Spotkać sportowców i podróżników. Śledzić pokazy ratownictwa, a nawet KUPIĆ sprzęt zimowy i ofertę wyjazdową.

5 listopada 2017 Ślub i Wesele 2017

Gdańsk, plac Dwóch Miast 1, ERGO ARENA
http://targimlodejpary.pl/

Na scenie podczas targów odbędą się pokazy, warsztaty związane z tematyką weselną oraz konkursy z cennymi nagrodami, które czekają na zwiedzających. Warsztaty z najlepszymi ekspertami z branży, największa przestrzeń wystawiennicza w Gdańsku, Ekspozycja pojazdów wewnątrz hali.

7-8 listopada 2017 Jubinale Christmas 2017

Kraków, ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
http://jubinale.com/christmas/

JUBINALE Christmas ma charakter zamknięty (B2B), pozwalając na dokonanie bezpośrednich zakupów, podtrzymanie relacji oraz zawarcie nowych kontaktów i przyjęcie zamówień przed ważnym dla branży jubilerskiej sezonem świątecznym. W spotkaniu udział biorą, podobnie jak na imprezach targowych, producenci i dystrybutorzy z różnych sektorów branży jubilerskiej oraz kupcy (wyłącznie branżowi) głównie z Polski, Słowacji, Czech, Węgier, Ukrainy, Rumunii, Chorwacji i Litwy. Formuła spotkania zapewnia firmom biorącym udział oszczędność czasu i nakładów finansowych na dotarcie z ofertą świąteczną do stałych i nowych odbiorców.

8-10 listopada 2017 Trans Poland 2017

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie
Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, EXPO XXI
http://trans-poland.pl/

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie TransPoland Translogistica to platforma biznesowa skierowana do profesjonalistów działających w głównych sektorach transportu. Wystawa jest idealnym miejscem do promowania całej gamy produktów i usług szerokiemu gronu potencjalnych klientów o ściśle sprecyzowanych celach biznesowych.

10-12 listopada 2017 WIATR i WODA 2017

Śląskie Targi Sportów Wodnych i Rekreacji
Katowice, plac Sławika i Antalla 1, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
http://www.wiatriwoda.pl/targi-w-katowicach/

Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA są największą imprezą wystawienniczą branży sportów wodnych i rekreacji w Polsce i ważnym wydarzeniem na rynku europejskim. Najpiękniejsze jachty, luksusowe łodzie motorowe, najszybsze skutery, a do tego najnowocześniejszy sprzęt żeglarski i motorowodny można będzie jeszcze w tym roku oglądać w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, położonym w sercu regionu, który jest jednym z najsilniejszych i najaktywniejszych okręgów żeglarskich w Polsce. Obecne będą największe polskie stocznie oraz importerzy zagranicznych łodzi i jachtów, z całą pewnością można więc liczyć na sprawdzone produkty a także nowości i premiery. W ofercie, goście Targów znajdą także pontony, RIBy, skutery wodne, akcesoria żeglarskie, silniki, sprzęt asekuracyjny i ratunkowy, instrumenty do nawigacji i elektronikę jachtową. Będzie też oferta producentów i dystrybutorów odzieży żeglarskiej i sportowej, wodnych szlaków turystycznych, czarterów, marin czy propozycje dla miłośników windusrfingu i kajakarstwa.

10-12 listopada 2017 Śląskie Targi Książki 2017

Katowice, plac Sławika i Antalla 1, Międzynarodowe Centrum Kongresowe
http://www.slaskczyta.pl/

Targi Książki w Katowicach, zainagurowane w 2015 r., oferują miłośnikom literatury doskonałą okazję do spotkań z wybitnymi twórcami – pisarzami i poetami, ilustratorami i tłumaczami, także znanymii lubianymi osobistościami świata kultury i sztuki, są impulsem rozwijającym pasję czytania i okazją do zakupu książek w dobrych cenach. Prezentacji oferty blisko 150 wydawnictw towarzyszy różnorodny i bogaty program wydarzeń – spotkania z autorami, debaty, wydarzenia artystyczno-literackie i liczne atrakcje dla dzieci.

14-16 listopada 2017 Warsaw Industry Week 2017

Targi Maszyn i Urządzeń Przemysłowych
Nadarzyn, Al. Katowicka 62, Centrum Wystawienniczo Kongresowe WARSAW EXPO
http://industryweek.pl/

Warsaw Industry Week – największe w tej części Europy wydarzenie dedykowane dla branży przemysłowej, będące miejscem efektywnych spotkań w biznesie maszynowej obróbki metalu, tworzyw drewna i w wielu innych branżach.

15-17 listopada 2017 HORECA 2017

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii
Kraków, ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
https://event.targi.krakow.pl/

Targi HORECA/GASTROFOOD są odpowiedzią na dynamiczny rozwój branży hotelarskiej oraz gastronomicznej w Polsce. W jednym miejscu i czasie prezentowana jest kompleksowa oferta wyposażenia hoteli, pensjonatów, restauracji, barów, pizzerii, kawiarni, cukierni i innych punktów gastronomicznych. Od urządzeń gastronomicznych i chłodniczych, poprzez meble, zastawę stołową, tekstylia, oprogramowanie, do żywności i napojów oraz bogatej oferty win dla sektora HoReCa. Dzięki tak rozbudowanej wielotematycznej formule, targi w Krakowie wyróżniają się wśród innych imprez tego typu. Tutaj spotyka się cała branża, aby podsumować rok i zaprezentować nowości na kolejny sezon.

15-16 listopada 2017 RetailShow 2017

Międzynarodowe Targi Wyposażenia Technologii i Usług dla Handlu
Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, EXPO XXI
http://www.retailshow.pl/

Targi Wyposażenia Sklepów RetailShow to coroczna, największa impreza o charakterze b2b dla sektora retail w Polsce. Najbliższa ósma edycja odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2017 r. w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Podczas dwudniowych targów zostanie zaprezentowana oferta około 200 firm z Polski i ze świata z zakresu m.in. projektowania sklepów, mebli i wyposażenia, kas fiskalnych i wag, systemów informatycznych do zarządzania sieciami handlowymi, programów lojalnościowych, usług outsourcingowych, usług finansowych, systemów zabezpieczeń i ochrony, usług doradczych, prawnych i consultingowych, towarów FMCG. Na targach po raz kolejny, co jest już wyróżnikiem tych targów, zbudowany będzie Modelowy Sklep – The Perfect Store, w którym można podejrzeć trendy projektowania i porównać najnowsze urządzenia i wyposażenie dla handlu. Targom towarzyszy konferencja Retail Congress oraz warsztaty i prezentacje w Retail Innovations Theatre, a także konkursy Innowacje Handlu i Best Shop Concept – oficjalne wręczenie nagród odbywa się podczas RetailShow Afterparty. Wydarzenia towarzyszące są świetną okazją do pogłębienia wiedzy, wymiany doświadczeń, nawiązywania kontaktów biznesowych i promocji na rynku retail.

16-18 listopada 2017 FAST TEXTILE 2017

Międzynarodowe Targi Tekstylne
Nadarzyn, Al. Katowicka 62, Centrum Wystawienniczo Kongresowe WARSAW EXPO
http://fasttextile.com/

Międzynarodowe Targi Tekstylne Fast Textile są najważniejszą imprezą branży tekstylnej w Polsce. Powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na wydarzenia poświęcone tej tematyce i szybko stały się największym przedsięwzięciem tego typu w Europie Środkowej. Trzecia edycja targów tekstylnych odbędzie się w zupełnie nowej lokalizacji: w Międzynarodowym Centrum Targowo-Wystawienniczym Ptak Warsaw Expo. Na czas Targów powstaną specjalne strefy branżowe: tkaniny/dzianiny, dodatki/akcesoria, przędza, maszyny, usługi, tekstylia domowe, media i strefy zagraniczne – międzynarodowe. Głównym celem Targów jest stworzenie przestrzeni umożliwiającej nawiązywanie relacji handlowych pomiędzy wystawcami a producentami odzieży. Lokalizacja w stolicy Polski sprawia, że miejsce to jest idealne nie tylko dla producentów z regionu, ale również z całego kraju czy z zagranicy.

17-18 listopada DENTAMED 2017

Dolnośląskie Targi Stomatologiczne
Wrocław, ul. Ignacego Paderewskiego 35, Hala Sportowa AWF
http://www.targidentamed.pl/pl/

Targi DENTAMED to trzecia pod względem wielkości wystawa stomatologiczna w Polsce. W ciągu 2 dni bierze w nich udział 150 wystawców i ponad 2300 zwiedzających.

17-18 listopada 2017 HORTI-TECH 2017

Targi Technologii Sadowniczych i Warzywniczych
Kielce, ul. Zakładowa 1, Tereny Targowe TK
http://www.targikielce.pl/pl/horti-tech.htm

HORTI-TECH2017: Wielu ekspertów i wiedza o sadownictwie i ogrodnictwie. Sto firm branży sadowniczej i sto procent najświeższej wiedzy o przyszłych sezonach dla producentów owoców i warzyw.

21-22 listopada 2017 STEELMET 2017

Międzynarodowe Targi Stali, Metali Nieżelaznych, Technologii i Produktów
Sosnowiec, ul. Braci Mieroszewskich 124, Centrum Wystawienniczo-Targowe Expo Silesia
http://www.exposilesia.pl/steelmet/pl/

Tematyka targów SteelMET koncentruje się wokół hutnictwa stali, metali nieżelaznych, ich produkcji, obróbki i dystrybucji wyrobów hutniczych, urządzeniami i najnowszymi rozwiązaniami dla przemysłu hutniczego jak również z aparaturą kontrolno-pomiarową. Swoją ofertę zaprezentują również firmy około branżowe.

22-25 listopada 2017 STONE 2017

Targi Branży Kamieniarskiej
Poznań, ul. Głogowska 14, Tereny Targowe MTP
http://stone.mtp.pl/pl/

Jedyne biznesowe wydarzenia dla branży w Polsce. Ponad 182 wystawców z 36 krajów: Włochy, Ukraina, Rosja, Litwa, Niemcy, Czechy, Łotwa, Finlandia, Słowacja, Białoruś, Chorwacja, Indie, Hiszpania, Słowenia, Szwecja, Belgia, Portugalia, Polska, USA, Węgry, Irlandia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Austria, Australia, Rumunia, Serbia, Brazylia, Kanada; Japonia, Iran, Mongolia, Czarnogóra, Francja, RPA, Zjednoczone Emiraty Arabskie. 3 5000 m2  powierzchni wystawienniczej gdzie 60% uczestników stanowią firmy z zagranicy.

22-25 listopada 2017 GLASS 2017

Targi Branży Szklarskiej
Poznań, ul. Głogowska 14, Tereny Targowe MTP
http://glass.mtp.pl/pl/

Listopadowe targi są jedynym w Polsce wydarzeniem skierowanym dla profesjonalistów z branży szkła. To tutaj zaprezentowane zostaną maszyny, urządzenia i akcesoria, dzięki którym szkło z powodzeniem stosowane będzie w przemyśle, architekturze, budownictwie czy też jako materiał dekoracyjny. Warto zatem zaznaczyć na nich swoją obecność i zaprezentować swoją najnowszą ofertę, podtrzymać znakomite relacje z dotychczasowymi klientami i zdobyć nowych.

22-23 listopada 2017 POLSHOES 2017

Targi Obuwia – Jesień
Kraków, ul. Klimeckiego 14, Tereny Targowe Chemobudowy
http://www.polshoes.com/

23-25 listopada 2017 TT WARSAW 2017

Międzynarodowe Targi Turystyczne
Warszawa, ul. Marsa 56c, Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska
http://www.ttwarsaw.pl/

TT Warsaw to jedno z najważniejszych międzynarodowych wydarzeń dla branży turystycznej, odbywającej się w Warszawie już od 25lat. Tysiące pomysłów na podróże – bliskie i dalekie, oferty z ponad 50 krajów, konferencje branżowe i spotkania z inspirującymi podróżnikami – to wszystko już w listopadzie.

25-26 listopada 2017 Kolorowe Jarmarki 2017

Festiwal Przedmiotów Pięknych
Lublin, ul. Dworcowa 11, Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne Targi Lublin
http://www.kolorowejarmarki.targi.lublin.pl/

Festiwal Przedmiotów Pięknych Kolorowe Jarmarki to wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych pięknymi, oryginalnymi przedmiotami tworzonymi z pasją i precyzją przez artystów i rzemieślników.

28-30 listopada 2017 EUROTOOL 2017

Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów
Kraków, ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
http://eurotool.krakow.pl/pl/

Jesienne targi obróbki materiałów w Krakowie to kilka przemysłowych wydarzeń w jednym miejscu i czasie, podczas których każdy branżowy specjalista znajdzie ofertę dostosowaną specjalnie do potrzeb jego zakładu.

28-30 listopada 2017 FASTENER POLAND 2017

Międzynarodowe Targi Elementów Złącznych i Technik Łączenia
Kraków, ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
http://fastenerpoland.pl/pl/

Targi Fastener Poland będą wydarzeniem, jakiego w naszym karaju jeszcze nie było. To pierwsze międzynarodowe targi elementów złącznych, organizowane w Europie Środkowo-Wschodniej! Do współpracy zapraszamy firmy,mające w swojej ofercie m.in mocowania przemysłowe czy łączniki do elementów drewnianych,metalowych oraz kompozytowych. Produkty te są niezwykle popularne i chętnie wykorzystywane m.in. w branżach automotive, meblowej, wyposażenia wnętrz czy budowlanej. Do udziału w Targach zapraszamy zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i małe firmy handlowe, które swoją działalność biznesową związały z elementami złącznymi. Dziś my pragniemy je połączyć w jednym, ale bardzo ważnym dla całej branży wydarzeniu. Oprócz możliwości nawiązania nowych kontaktów, zdobycia kontraktów czy wymiany doświadczeń, uczestnicy Targów będą mogli wziąć udział w seminariach prowadzonych przez największe autorytety w branży, dzięki którym poszerzą swoją wiedzę, poznają nowinki technologiczne i innowacje.

28-30 listopada 2017 BLACH-TECH-EXPO 2017

Międzynarodowe Targi Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach
Kraków, ul. Galicyjska 9, Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków
https://www.targi.krakow.pl/

Targi adresowane są do producentów maszyn i urządzeń oraz dla kooperantów przemysłu motoryzacyjnego, producentów środków transportu, producentów sprzętu AGD, producentów mebli metalowych, firm działających w branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej, energetyce, a także innych przedsiębiorstw przetwarzających blachę.

30 listopada-2 grudnia 2017 Centralne Targi Rolnicze 2017

Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Rolnictwa oraz Produktów Rolno-Spożywczych
Nadarzyn, Al. Katowicka 62, Centrum Wystawienniczo Kongresowe WARSAW EXPO
http://centralnetargirolnicze.pl/

Centralne Targi Rolnicze to największe w Polsce targi agrobiznesu. Premierowa edycja targów dla rolników przyciągnęła do warszawskiego Nadarzyna 78 930 osób, w tym przedsiębiorców rolnych, rolników, sadowników, przedstawicieli izb rolniczych i organizacji branżowych, a także zwykłych mieszkańców regionu. Wystawa rolnicza obejmuje zarówno technikę rolniczą (sprzęt rolniczy, maszyny rolnicze), nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, żywność, a także innowacyjne usługi dla rolnictwa czy doradztwo rolnicze. Targom towarzyszą szkolenia, spotkania i konferencje branżowe, w tym Forum Młodych Rolników.

Grudzień 2017

2-3 grudnia 2017 Ecorganica 2017

Nadarzyn, Al. Katowicka 62, Centrum Wystawienniczo Kongresowe WARSAW EXPO
http://www.dnialergii.pl/ecorganica/

Międzynarodowe Targi Eco & Organic & Vege Ecorganica mają na celu budowanie świadomości konsumentów oraz określanie ich potrzeb w stosunku do branży BIO/ECO/ORGANIC/VEGE. Dbamy o bardzo wysoki poziom merytoryczny wydarzenia – współpracujemy z silną grupą cenionych ekspertów, organizujemy wykłady, warsztaty propagujące zdrowy styl życia, przyjazny środowisku.

17 listopada-22 grudnia 2017 JARMARK BOŻONARODZENIOWY WE WROCŁAWIU

http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com/

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu, to jeden z najpiękniejszych jarmarków. W tym wyjątkowym czasie serce Wrocławia zaczyna bić mocniej… Wrocławski Rynek staje się tłem dla bajkowej scenerii… Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanego wina i czekoladowych pierników, na mieszkańców Wrocławia i turystów czeka moc świątecznych niespodzianek i atrakcji. Magia świąt oczaruje każdego…!

25 listopada-26 grudnia 2017 Targi Bożonarodzeniowe w Krakowie

http://www.kiermasze.com.pl/

Wystawcy prezentują towar w ok. 80. kioskach handlowych i gastronomicznych. Kupcy oferują szeroką gamę świątecznych upominków i dekoracji, takich jak ręcznie malowane bańki, ozdoby choinkowe, stroiki świąteczne, świece z wosku, szopki, wyroby ceramiczne, wyroby z siana, słomy, drewna, wełny i sukna, szkło artystyczne, biżuterię, pamiątki, pocztówki, kalendarze, drewniane zabawki, wyroby skórzane, kożuchy, obrusy.

26 listopada-22 2017 grudnia Betlejem Poznańskie

Plac Wolności w Poznaniu
https://www.facebook.com/events/1851141688456260/

W tym roku świąteczną atmosferą Betlejem Poznańskiego cieszyć się będziemy na Placu Wolności oraz na Starym Rynku! Na placu Wolności stanie klimatyczna scena, świąteczna brama oraz dwie karuzele dla dzieci, które wprowadzą wszystkich odwiedzających w iście świąteczny nastrój. Będzie też bożonarodzeniowa piramida, jaką dotychczas mogliśmy oglądać na największych jarmarkach w Polsce i za granicą. Wszystko rozpocznie się 26 listopada koncertem świątecznym w wykonaniu artystów z Tatru Wielkiego. Na Starym Rynku rozbłyśnie świąteczna choinka, odbędzie się m.in. Międzynarodowy Festiwal Rzeźby Lodowej, przekazanie Betlejemskiego Światła Pokoju, spotkanie ze Świętym Mikołajem i wiele innych atrakcji. W obu lokalizacjach, przez cały okres przedświąteczny, będzie można podziwiać Szopkę Betlejemską, dokonywać świątecznych zakupów, a także brać udział w spektaklach, koncertach kolęd oraz animacjach dla dzieci.

25 listopada 2017-7 stycznia 2018 Jarmark Bożonarodzeniowy Warszawa

Stare Miasto Warszawa
http://www.barbakanrzemioslemzdobiony.pl/

W kilku zakątkach Warszawy zobaczymy rzędy świątecznie przystrojonych kramów, ale najokazalszy będzie jarmark bożonarodzeniowy w Międzymurzu od placu Zamkowego do pomnika Kilińskiego na Starym Mieście. Znajdziemy tam regionalne wyroby spożywcze, a także wyroby rzemieślnicze i artystyczne. Warto też wybrać się na Stary Rynek, gdzie jak co roku urządzone zostanie lodowisko.

2-23 grudnia 2017 GDAŃSKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2017

Targ Węglowy w Gdańsku
http://bozonarodzeniowy.gda.pl/

Targ Węglowy w Gdańsku po raz kolejny zapełni się kolorowymi straganami. Świąteczne ozdoby i smakołyki, przedmioty z duszą, wenecka karuzela z rumakami, Anielski Młyn, Zaczarowana Kareta, lodowisko i nowość – koło widokowe AmberSky – to tylko niektóre atrakcje tegorocznego jarmarku bożonarodzeniowego. Atmosferę jarmarku bożonarodzeniowego stworzy przede wszystkim jego oryginalne, budujące klimat „opakowanie”. Koło Widokowe AmberSky, wznoszące pasażerów na niebotyczną wysokość 50 metrów, stanie sie w grudniu jedną z głównych atrakcji Gdańska. Będzie też czteropoziomowy Anielski Młyn z obracającymi się na szczycie ruchomymi figurami aniołów i świętych, lodowisko, karuzela z weneckimi rumakami, przepięknie iluminowana Zaczarowana Kareta i… Przystań pod Jemiołą, czyli udekorowane jemiołą miejsce, gdzie – zgodnie z tradycją – zakochani mogą się pocałować, a zwaśnieni pogodzić. Na kramach znaleźć można świąteczne ozdoby, wyroby rękodzielnicze, artystyczne i aromatyczne specjały. Odwiedzając jarmark, koniecznie skosztować trzeba świątecznego grzańca w specjalnym, kolekcjonerskim kubku – co roku jest w innym kolorze.

9-23 grudnia 2017 Jarmark Bożonarodzeniowy Toruń

Rynek Staromiejski w Toruniu

W kilkudziesięciu stoiskach na Rynku Staromiejskich o kształcie kamieniczek Torunia będzie można kupić wyroby ceramiczne, cepeliowskie pamiątki, wikliniarskie czy ludowe ozdoby świąteczne. Nie zabraknie też słodyczy, unikatowych przypraw, suszonych wędlin, ryb, chlebów litewskich pieczonych na zakwasie i innych wiktuałów do świątecznej kuchni. Jeśli ktoś zmarznie, to na jarmarku bożonarodzeniowym może rozgrzać się grzanym winem albo miodem pitnym.

15-18 grudnia 2017 Warmiński Jarmark Świąteczny

Stare Miasto w Olsztynie

Uliczki Olsztyna jak co roku ozdobią świetlne choinki, bałwanki i śnieżynki. Tym razem do stolicy Warmii przybędzie prawdziwy Święty Mikołaj z Rovaniemi w Finlandii. Podczas Jarmarku Warmińskiego będzie też można obejrzeć spektakle teatralne i posłuchać kolęd w wykonaniu uczniów olsztyńskich szkół. Wśród artystów zaprezentuje się m.in. zespół Kaczki z Nowej Paczki, teatr Szkot, chór z Collegium Musicum, zespół Horpyna i chór dziewczęcy Cantabille. Będzie też wspólne czytanie „Opowieści wigilijnej”.

Więcej szczegółów:
tel: +48 22 297 66 26
e-mail: biuro@wig.waw.pl


BBA Transport System