Biuro Rachunkowe Althimus Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Althimus Sp. z o.o.

Biuro Rachunkowe Althimus Sp. z o.o.Nasza firma specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, podatków oraz kadr i płac.

Biuro rachunkowe świadczy usługi księgowe dla podmiotów o różnej formie prawnej, profilu działalności jak i różnej wielkości. Posiadamy autorskie rozwiązania informatyczne dostosowywane przez nas do specyfiki Klienta pozwalające na znaczną automatyzację procesu księgowania. Dzięki takim rozwiązaniom szczególnie atrakcyjną ofertę możemy zaproponować firmom o dużej liczbie dokumentów księgowych.

Współpracujemy z doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami. Ponosimy pełną odpowiedzialność za jakość naszych usług. Wysoką jakość świadczonych usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma – stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych

Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz aktualne ubezpieczenie OC działalności biura rachunkowego.

Nasza wiedza i doświadczenie gwarantują profesjonalne i terminowe wykonanie powierzonych nam zadań.

 

Biuro Rachunkowe Althimus Sp. z o.o.
ul. Zadumana 11A/4
02-206 Warszawa
tel. +48 22 572 15 09
tel. +48 22 572 15 10
e-mail: aneta.kuzniar@althimus.pl
www.althimus.pl


BBA Transport System

Komentarze do “Biuro Rachunkowe Althimus Sp. z o.o.”

  1. To dobre biuro, warte polecenia. Mają stałych i profesjonalnych doradców, którzy znają klientów, nie zmieniają się co miesiąc jak w dużych korporacjach .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *