Zapraszamy na największe targi Europy Centralnej i Wschodniej – Warszawa, 29-31.05.2019

China Homelife Poland & China Machinex

China Homelife Poland & China Machinex

W 2019 roku do najważniejszych wydarzeń w kalendarzu kontaktów polsko-chińskich będzie należeć VIII Edycja Targów China Homelife Show i China Machinex. To największe w Europie Centralnej i Wschodniej targi producentów z Chin.

8. edycja tych targów odbędzie się w dniach 29-31 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy na powierzchni przekraczającej 30 000 m2.

Podczas tej edycji możemy spodziewać się rekordowej liczby 1700 wystawców – sprawdzonych, godnych zaufania, oferujących wysokiej jakości produkty firm z Państwa Środka. Goście targowi będą mogli zapoznać się z ofertą aż 65 000 wyrobów z różnych branż: odzieżowo-tekstylnej, meblarskiej, wyposażeniowej, elektronicznej, oświetleniowej i budowlanej.

Wydarzeniu China Homelife Show towarzyszyć będą targi China Machinex, na których firmy z Chin zaprezentują nowe możliwości technologiczne na rynku maszyn, energii i narzędzi.

Przez cały czas trwania wydarzenia dla wystawców i odwiedzających dostępna będzie tzw. strefa match makingu, gdzie przedsiębiorcy będą mogli odbyć bezpośrednie spotkania biznesowe z bezpłatną pomocą tłumaczy.

Targi organizowane są przez firmę Meorient International Exhibition we współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą. China Homelife Show to międzynarodowy brand – pod taką samą nazwą te targi odbywają się w 13 regionach świata. China Homelife Show i China Machinex w Polsce jest jedyną w tej części Europy edycją tego wydarzenia obejmującego swym zasięgiem 16 krajów Europy Centralnej i Wschodniej.

VIII edycji Targów China Homelife Show i China Machinex towarzyszyć będzie III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej.

8. edycja targów China HomeLife Poland jest wyjątkowa nie tylko pod względem liczby wystawców. W tym roku przygotowaliśmy magazyn lokalny pełen produktów, jakich potrzebuje Twój biznes.

Nie musisz tygodniami czekać na dostawę, nie ponosisz także kosztów związanych z transportem i cłem. To wyjątkowa okazja! Odbiór produktów będzie możliwy w Nadarzynie, podczas targów China HomeLife Poland 2019.

Osoby zainteresowane udziałem w targach prosimy o pre-rejestrację:
http://chinahomelife.eu/formularze/akredytacja/

Więcej na: www.chinahomelife247.eu

 

Fotorelacja z zeszłorocznej edycji targów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *