Seminarium promocji inwestycyjnej Shenzhen-Futian, 29.08.2017 w Warszawie

Shenzhen-Futian

Shenzhen-Futian

Zapraszamy na Seminarium promocji inwestycyjnej Shenzhen-Futian.

Zainteresowanych udziałem uprzejmie prosimy o zgłoszenia on-line:
http://shenzhen.szef.co/formularze/akredytacja/

Seminarium to wyjątkowa okazja dla firm z sektora naukowego, technologicznego, finansowego i wysokich technologii, do nawiązania kontaktu z władzami dzielnicy Futian, która jest administracyjnym, handlowym, finansowym, kulturalnym i informacyjnym centrum miasta Shenzhen, wielkiego ośrodka gospodarczego i finansowego Chin.

Shenzhen

Futian, z wysoko rozwiniętym przemysłem informatycznym, elektronicznym, nowych materiałów, urządzeń medycznych, poligraficznym, spożywczym, chemicznym, włókienniczym i maszynowym, jest w całości specjalną strefą technologiczną z nowoczesną infrastrukturą i zapleczem laboratoryjnym.

Partnerem Seminarium jest Biuro Rozwoju Finansowego Shenzhen Futian (Invest Futian). Jest to organizacja wyznaczona przez władze gminy do pozyskiwania partnerów inwestycyjnych i wzmocnienia finansowego rozwoju dzielnicy. Organizacja ta jest ukierunkowana na oferowanie wysokiej jakości profesjonalnych usług i rozwiązań urzędowych firmom finansowym.

Do Invest Futian należy:

  • udostępnienie inwestorom informacji o środowisku inwestycyjnym i polityce przyjaznej przemysłowi
  • wsparcie inwestorów odwiedzających dzielnicę Futian w zakresie analizy rynku, wizji lokalnych, a także pomoc przy negocjacjach inwestycyjnych
  • kojarzenie partnerów biznesowych i wspomaganie koordynacji projektów pomiędzy przedsiębiorstwami
  • zapewnienie usług uzupełniających dla całego procesu dużych projektów inwestycyjnych oraz profesjonalnego doradztwa, warunków preferencyjnych i pomocy w doborze lokalnej siedziby

Podczas konferencji przedsiębiorcy przedyskutują możliwości przyszłej współpracy i inwestycji oraz pozyskają podstawowe informacje związane z biznesem (ochrona prawna dla sektorów technologicznego, finansowego i wysokich technologii; możliwości i sposoby kooperacji, zainteresowanie spółek chińskich itp).

Data i miejsce Seminarium
29 sierpnia 2017 r. w godzinach 9:30-12:00, w sali Rudniewa (4 piętro),
Pałac Kultury i Nauki, plac Defilad 1, 00-901 Warszawa

Na zgłoszenia czekamy do dnia 26 sierpnia 2017 r.

Więcej informacji udziela p. Anna Legutko – tel: +48 22 297 66 26, e-mail: al@wig.waw.pl

Organizator spotkania: Warszawska Izba Gospodarcza.

Partner merytoryczny: Centrum Studiów Polska-Azja

foto: Wikimedia