Projekt RADA

Izabela Zwierzyńska

Izabela Zwierzyńska

Nazywam się Izabela Zwierzyńska, mam 28 lat. Aktorstwo to moja wielka pasja. Właśnie kończę warszawską Akademię Teatralną. Jestem również absolwentką studiów Psychology in English o profilu szkoleniowo-rozwojowym na SWPS. Od wielu lat pracuję jako aktorka, będąc znana szerszej publiczności m.in. z serialu „Barwy szczęścia”, na deskach warszawskich teatrów (Teatr Narodowy, Teatr Collegium Nobilium, Teatr Capitol) i aktualnie zbierając materiały do mojej pracy magisterskiej poświęconej Robertowi DeNiro.

We wrześniu bieżącego roku ma szansę spełnić się moje największe aktorskie marzenie. Bowiem zostałam przyjęta na roczne studia magisterskie (MA Theatre Lab) w prestiżowej Royal Academy of Dramatic Art w Londynie, wymienianej wśród 10 najlepszych szkół aktorskich świata. Absolwentami Akademii są m.in. Vivien Leigh, Anthony Hopkins, Alan Rickman, Ralph Finnes czy Gary Oldman. Na rok dostaje się zaledwie 16 osób, a wśród zdających są utalentowani aktorzy z całego świata. Zatem oferowane miejsce to olbrzymie wyróżnienie.

Co więcej, przeprowadzka do Londynu stanie się dla mnie dodatkowym wyzwaniem, gdyż 4 miesiące temu moje życie wywróciło się pozytywnie do góry nogami i zostałam mamą uroczego chłopca o imieniu Franek. Co oznacza, że muszę także dostosować przyszłe lokum do zamieszkania z dzieckiem.

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe projektu RADA, czyli edukacyjne spełnienie moich marzeń, bowiem czesne i warunki życia w Londynie znacznie przekraczają moje możliwości. Studiowanie w RADA to sięgnięcie artystycznych szczytów, którymi później chętnie podzielę się ze wszystkimi.

Jestem otwarta na współpracę przy użyciu różnych środków, w zamian za ofiarowane mi wsparcie.

W ciągu ostatnich 2 lat rozpoznawalność mojej osoby znacząco wzrosła, z racji większego udziału na rynku aktorskim, debiutu teatralnego, jak również większego zainteresowania mediami moją osobą w wyniku zajścia w ciążę i wcielenia się w nową, życiową rolę – mamy.

Zatem w ramach korzyści dla marki, która zdecyduje się mnie poprzeć, mogę zaproponować m.in:

  • Lokowanie produktu/ marki na moim koncie IG. Obecne statystyki to 147 000 aktywnych obserwujących https://www.instagram.com/izabelazwierzynska/
  • Lokowanie produktu/marki na fanpageu FB. Obecnie blisko 16 000 obserwujących https://m.facebook.com/izabelzwierzynska/
  • Opis przedsięwzięcia lub lokowanie na blogu http://blogstar.pl Statystki bloga to ponad 20 000 użytkowników i ponad 50 000 wejść na stronę.
  • Wzmianki w wywiadach do prasy kolorowej, stacji TV oraz portali internetowych.
  • Użyczenie mojego wizerunku dla potencjalnej firmy do celów reklamowych. (Zasięg serialu „Barwy szczęścia” to ponad 6 mln widzów, jestem także częstym gościem programu Pytanie na śniadanie, w którym do niedawna prowadziłam swój cykl „Będę mamą!”) Możliwość publikacji, sesji, klipów video, udzielanie rekomendacji.
  • Propozycja konferansjerki na imprezach firmowych lub szkoleniach/ prezentacjach jako gość specjalny lub prowadząca.
  • Użyczenie produktów firmy Zdjęcia z Budki (Fotobudka, PhotoBus) np. na imprezę firmową www.zdjeciazbudki.pl

Jestem także otwarta na propozycje ze strony inwestorów.

Chętnie odpowiem na wszelki pytania i wątpliwości: izabelazwierzynska@gmail.com, tel: +48 509 123 781

Nie potrafię wyrazić słowami jak ważne jest dla mnie powodzenie tego projektu. Chciałabym również udowodnić, że nawet będąc świeżą mamą, kobieta nadal może się rozwijać, dokształcać i podnosić poprzeczkę. Chciałabym dać przykład każdemu, kto marzy o rzeczach nadzwyczajnych, że warto, bo… ponoć marzenia się spełniają. Będę bardzo wdzięczna, jeśli zechcecie Państwo mieć w tym swój udział.

Z wyrazami szacunku,
Izabela Zwierzyńska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *