Konkurs piękności Miss Nature Intercontinental

Konkurs piękności Miss Nature Intercontinental

Konkurs piękności Miss Nature IntercontinentalKonkurs piękności jakim jest pierwsza edycja Miss Nature Intercontinental ma zwrócić uwagę na problemy ochrony środowiska, czystości wody i powietrza, emisji gazów, zanieczyszczenia podłoża, agresywnemu i często bezmyślnemu wydobyciu i wykorzystaniu surowców naturalnych a co za tym idzie, zdrowego trybu życia, wpływu rozwoju przemysłu na życie człowieka. Kandydatki z 30 krajów przez pięć dni będą opowiadały o kwestiach ochrony środowiska jakie istnieją w ich krajach a przedstawicielka Polski, opierając się o wiedzę, doświadczeniu i zdobyczach naszej kraju, będzie miała okazję podzielić się takimi informacjami w mediach lokalnych i ogólnopolskich, a także, za pomocą internetu, ludziom z całego świata.

Organizatorem konkursu Miss Nature Intercontinental 2017 jest szczecińskie stowarzyszenie „Miss Pomerania”. Zachodniopomorskie słynie z pięknych kobiet. Liczba laureatek konkursów piękności z naszego regionu jest najwyższa w całym kraju. Miss Pomerania zrzesza zarówno triumfatorki konkursów, jak i osoby związane ze światem sztuki. Stowarzyszenie skupia się na obszarach takich jak:

  • zdrowy tryb życia
  • organizacja eventów modowych,
  • działalność charytatywna,
  • działalność społeczno-edukacyjną,
  • działalność na rzecz ekologii i dziedzictwa naturalnego.

Miss Nature Intercontinental to międzynarodowy konkurs piękności połączony z projektami związanymi z szeroko pojętą ochroną przyrody, edukacją ekologiczną, informacją dotyczącą rozwoju przemysłu na świecie i jego wpływu na środowisko naturalne a także promowanie zdrowego stylu życia, zarówno wśród dzieci, jak i osób dorosłych.

Głównym celem projektu jest propagowanie zdrowego trybu życia, ekologii i świadomości ekologicznej. W projekcie zaangażowane zostaną podmioty z całego świata, do Szczecina zapowiedziało przyjazd około 30 Miss ze wszystkich kontynentów. Poprzez ekskluzywne wybory Miss przedstawione zostanie, że ekologia i ekologiczne produkty są modne i korzystnie społecznie.

Pierwsza edycja konkursu Miss Nature Intercontinental odbędzie się w Szczecinie, w dniach 4-9.09.2017 roku a udział w niej wezmą kandydatki z kilkudziesięciu krajów z całego świata. Planowane są coroczne edycje konkursu i stały wzrost zainteresowania wydarzeniem.