Konkurs na wyjazd IOB do Dusseldorfu

Konkurs na wyjazd IOB do Dusseldorfu

Konkurs na wyjazd IOB do Dusseldorfu

Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Instytut Polski w Düsseldorfie oraz Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa pragną serdecznie zaprosić Państwa do udziału w konkursie, którego celem jest wyłonienie 2 instytucji otoczenia biznesu do uczestnictwa w wizycie studyjnej na Startup-Woche w Düsseldorfie w kwietniu przyszłego roku.

Oprócz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu do udziału w wyjeździe zostały zaproszone warszawskie startupy i osiem z nich także pojedzie do Niemiec. Główny event wyjazdu pod nazwą „Warsaw Startup Night” w formie pitchingu oraz bankietu odbędzie się w Instytucie Polskim, na którym przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu zaprezentują swoją działalność. Podczas wizyty w Düsseldorfie uczestnicy będą mieli możliwość wymiany doświadczeń oraz przeprowadzenia rozmów z przedstawicielami lokalnego ekosystemu startupowego, regionalnymi instytucjami otoczenia biznesu, inwestorami oraz przedsiębiorstwami, a także skorzystania z bogatej oferty eventów podczas Startup-Woche Düsseldorf 2018 (https://www.startupwoche-dus.de/).

Udział w projekcie jest bezpłatny, organizatorzy pokrywają koszty przelotu, transportu na miejscu, noclegów oraz wyżywienia.

Nabór do konkursu trwa od dnia 6 do dnia 24 listopada. Więcej informacji wraz z dokumentami niezbędnymi do aplikowania oraz regulaminem znajduje się w załączeniu.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres: startup@ahk.pl.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na ww. adres lub telefonicznie na numer +48 22 531 06 91.