Festiwal Zup Świata 22.09-01.10.2017 – zaproszenie do współpracy

Festiwal Zup Świata

Festiwal Zup ŚwiataZapraszamy organizacje społeczne oraz samorząd gospodarczy do objęcia patronatem Festiwal Zup Świata, 22.09.01.10.17 r. – Krakowskie Przedmieście, Warszawa.

Wydarzenie o charakterze edukacyjno-promocyjnym mają na celu wspieranie świadomego odżywiania, zdrowego i aktywnego stylu życia oraz integrację środowiska samorządu gospodarczego i mediów.

Dotychczas zrealizowaliśmy szereg wydarzeń, między innymi Festiwale Chlebów Świata, Festiwal Owoców i Warzyw Świata, Festiwal Słoików Świata oraz Festiwal Słodyczy Świata, targi China Homelife Poland, Spotkania Mediów i Samorządu Gospodarczego, zagraniczne sesje dziennikarskie, białe tygodnie we włoskich dolomitach i inne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu z całą pewnością możemy stwierdzić, że taki format organizacji imprez jest przyjmowany z entuzjazmem. Spełnia oczekiwania tysięcy odwiedzających, co pozwala nam mówić o sukcesie. Na ten sukces składają się: walor edukacyjny, promocja zdrowej żywności z całego świata, prozdrowotny i kulturowy aspekt mądrego odżywiania się oraz motyw integracyjny mieszkańców Warszawy i odwiedzających te ekspozycje z różnych zakątków Polski i świata. Formuła oddziaływania tego typu inicjatyw na młode pokolenie, na społeczeństwo, na współpracę i integrację jest ze wszech miar pożądana.

Organizacja FESTIWALU ZUP ŚWIATA ma na celu promocję zdrowego stylu życia, szacunku dla natury oraz edukację ekologiczną. Odbędą się tu degustacje, bezpłatne prezentacje i pokazy oraz wykłady ekspertów z wielu dziedzin, a sam Festiwal będzie realizowany w ramach projektu MIASTO ZDROWIA – leczenie przez jedzenie.

FESTIWAL ZUP ŚWIATA to wydarzenie wielokulturowe, będące znakomitą okazją do promocji zarówno zdrowia i świadomego odżywiania, jak i promocji polskich marek oraz do integracji z innymi społecznościami.

Zgłoszenia patronatu, dodatkowe informacje – Katarzyna Kaczmarska, e-mial: wawa@polskiemedia.org, biuro@wig.waw.pl, tel. +48 22 297 66 24

Organizatorzy Festiwalu Zup Świata:

Stowarzyszenie Polskich Mediów, Forum Izb Gospodarczych Województwa Mazowieckiego, Warszawska Izba Gospodarcza, Centrum Wielokulturowe i Redakcja TTG Wiadomości Gospodarcze